як відбілити зуби вугіллям

Як відбілити зуби активованим вугіллям.

Активоване вугілля для зубів дуже корисний і призводить до неймовірного відбілювання зубної емалі при правильному застосуванні! Кілька років тому читач з Індії розповів мені про природний спосіб відбілювання зубів, і це єдиний метод, який я використовував з тих пір. Я дуже скептично ставився до того, що вугілля насправді може допомогти відбілити зуби.

Деякі з моїх улюблених рецептів зубної пасти на сьогоднішній день:

Я вже тримав активоване вугілля вдома, оскільки у нас є діти, і це високоабсорбуюча речовина часто використовується в лікарнях при харчових отруєннях. Оскільки я зберігав його по всьому будинку, я на власні очі бачив, що відбувається, коли він проливається на кухонна підлога (затирка = назавжди зруйнована), тому я боявся, що забруднить зуби і не відбілити їх.

Є відбілюючі зубні пасти, в яких є активоване вугілля, але я вирішив, що щоденна щітка з деревної вугільної зубною пастою звучить як дуже недалекоглядне «дія». Я вважав за краще використовувати чорну пудру для глибокої обробки.

На скільки корисний активоване вугілля для зубів і інші його властивості.

Активоване вугілля є высокоабсорбирующим речовиною. Він видаляє токсини, коли вони прилипають до поверхні деревного вугілля. Він не засвоюється організмом, але проходить через систему ШКТ, тому з ним зв’язуються хімічні речовини і токсини, які потім проходять через організм і виводяться з організму травною системою.

В 1800-х роках двоє чоловіків взяли смертельні дози отрут (включаючи миш’як) і вижили без шкоди… їх секрет: вони змішали отрути з порошком активованого вугілля. (Сформулюйте очевидне: не намагайтеся повторити ці експерименти!) Активоване вугілля надзвичайно ефективний при зв’язуванні з токсинами з побутової хімії, проглатываемых ліків та інших хімічних речовин з організму, особливо при прийомі протягом 30 хвилин після прийому. З цієї причини, це відмінне перше лікування для будь-якого виду отруєння, але його не слід приймати протягом декількох годин після прийому ліків (або навіть вітамінів), які ПОВИННІ абсорбуватися.

Я використовував активоване вугілля, коли у мене був жахливий напад харчового отруєння, і це творило чудеса! Я змішав близько столової ложки активованого вугілля з водою і швидко випив. Симптоми харчового отруєння пройшли через пару годин. Цієї однієї дози було достатньо, щоб вилікувати мою харчове отруєння, але інші повідомляють про необхідність приймати цю дозу кілька разів протягом дня, перш ніж знайти полегшення.

Деревне вугілля — це не речовина, яке я приймаю регулярно, так як воно може викликати запор і блокувати засвоєння мінералів, якщо його брати, коли воно не потрібно. Крім того, його не можна змішувати з молочними продуктами або багатьма продуктами, так як вони знижують його ефективність. Деревне вугілля також може викликати зневоднення у великих дозах, тому важливо вживати достатню кількість води при споживанні деревного вугілля.

Як активоване вугілля відбілює зуби?

Як відбілити зуби природним шляхом за допомогою деревного вугілля? Так що все добре, що активоване вугілля є ефективним засобом від отрути … але дійсно він відбілює зуби?Як я вже сказав, так як порошок забарвлює все, я завжди турбувався, що він буде робити те ж саме з моїми зубами. (Один з моїх дітей кинув його на кухні один раз, і він забруднить плитку, цементний розчин, одяг та взуття… просто щоб ви знали!).

Я провів деякий дослідження і виявив, що, незважаючи на те, що рот тимчасово виглядає дуже чорним (картинка для акценту!), Він має той же ефект, що і при прийомі всередину: він виводить токсини з рота і видаляє плями. (Справедливе попередження: коли ви відкриваєте рот, воно абсолютно чорне і виглядає досить страшно! Відразу після того, як я зробив це в перший раз, я сильно хвилювався, що це забруднить мої зуби.)

На мій подив, все чорне змивається, і це змушує ваші зуби відчувати себе дуже чистими і гладкими. Після декількох використань мої зуби теж стали помітно біліше.

Подальші дослідження, які я провів з цього питання, показали, що активоване вугілля дійсно може допомогти в зміні pH і здоров’я рота, і, як такий, він ефективний для запобігання карієсу та знищення шкідливих бактерій, присутніх в карієсі та гінгівіті. З цієї причини я зараз використовую його як частину мого «протоколу» ремінералізації зубів разом з моєю ремінералізуючою зубною пастою. Звичайно, важливо проконсультуватися зі своїм лікарем і стоматологом, перш ніж використовувати це або будь-яка речовина для внутрішнього застосування.

Як використовувати деревне вугілля для відбілювання зубів.

Я впевнений, що всі роблять це трохи по-різному, але ось розпорядок дня, який я виробив за ці роки. Як тільки ви ввійдете в ритм», весь процес займе близько 5 хвилин.

Я рекомендую мати дві зубні щітки, одну для нанесення деревного вугілля і одну для чищення рота після. Чашка для полоскання також корисна. (Порада, яку я вивчив важким шляхом: майте під рукою мікрофібри, щоб витерти раковину, коли ви закінчите.) Занурте чисту вологу зубну щітку в порошкоподібний вугілля (або вилийте капсулу з вугіллям на зубну щітку). Нахиліться над контейнером з деревним вугіллям і швидко покладіть покриту вугіллям зубну щітку в рот (щоб захистити раковину). Чистіть маленькі, дуже ніжні кола, щоб нанести вугілля на всі зуби. Нехай посидять 2 хвилини. Плювати і полоскати, поки ваш рот не очиститься від вугілля. (Знову ж таки, будьте обережні з навколишніми поверхнями. Щоб будь залишився вугілля вийшов з рота, намочіть другу чисту зубну щітку, злегка почистіть щіткою і прополощіть. Протріть раковину мікрофіброю до того, як вона висохне для полегшення очищення.

Ваш рот буде відчувати себе неймовірно чистим … Ваша раковина, не такою чистою! Використовуйте так часто, як це необхідно.

Де взяти активоване вугілля.

У більшості магазинів натурального здоров’я активоване вугілля зберігається у вигляді порошку або капсул, і він також доступний онлайн. Я тримаю порошкоподібні і капсульні форми під рукою на випадок, якщо вони знадобляться для отруєння, і тримаю порошок у невеликій скляній банці для чищення зубів. Переконайтеся, що деревне вугілля отримано з деревини або кокоса, а не на основі нафти.

Також дуже важливо відзначити різницю між активованим вугіллям сорту харчової / харчової добавки та іншими видами деревного вугілля. Я сподіваюся, що це само собою зрозуміло, але я скажу, що це буде безпечно: будь Ласка, не використовуйте ніякі інші види деревного вугілля, крім активованого вугілля, у роті або всередині країни. Не використовуйте залишкове деревне вугілля, приготоване на грилі для барбекю, або деревні Вугільні брикети. Не використовуйте вугільні олівці або будь-які інші види деревного вугілля.

Активоване вугілля для відбілювання зубів — часті питання.

Я кілька разів отримував ті ж питання про цей процес, тому я запитав друзів-стоматологів і провів подальше дослідження, щоб спробувати відповісти на них:

Чи забарвлює він корони / вініри / пломби?

У мене немає жодного з них у видимому місці, щоб мати можливість поділитися будь-яким особистим досвідом. Читачі повідомляли, що пробують цей метод відбілювання зубів без проблем на цих типах поверхонь, але я безумовно рекомендую проконсультуватися з вашим стоматологом перед використанням цього або чого-небудь ще, якщо у вас є які-небудь з них.

Чи витягує активоване вугілля кальцій із зубів?

Ще одне питання, яке я часто отримую. Як завжди, проконсультуйтеся зі стоматологом, якщо у вас є проблеми з зубами, і перш ніж використовувати будь-які речовини для їх відбілювання. За результатами досліджень, які я виявив, деревне вугілля зв’язується в основному з органічними сполуками, а не з мінералами, тому не варто турбуватися про те, що він витягає кальцій із зубів.

Чи є деревне вугілля занадто абразивним (грубим) для зубів?

Це одна з проблем, яку деякі стоматологи висловлюють з приводу відбілювання зубів вугіллям, і це серйозна проблема. Я не зміг знайти жодного дослідження, яке б оцінювало, наскільки б абразивне вугілля потрапляло на поверхню зубів. Пропозиція мого друга, який є стоматологом, полягає в тому, щоб використовувати деревне вугілля без чищення або чищення.

Вона припустила, що будь-який, хто стурбований тим, що деревне вугілля може бути абразивним, або хто-небудь з чутливими зубами може зробити те ж саме, просто завдавши вугілля на поверхню зубів пальцем або ватним тампоном і залишивши на дві хвилини на поверхні зубів перед тим, як нанести його. з водою і полосканням.

Це дозволило б деревному вугіллю увійти в контакт з поверхнею зуба досить довго, щоб видалити поверхневі плями без чищення або чищення, які могли б бути надто абразивними. Використання зубної щітки з щетиною з круглим кінцем м’якше на зубах і корисно для здоров’я порожнини рота в цілому, тому подумайте про перехід на цей тип зубної щітки.

Які плями(жовтизну..) на зубах може прибрати активоване вугілля?

Мій друг стоматолог порадив мені, що активоване вугілля буде працювати тільки з поверхневими плямами, з якими він може зв’язуватися, особливо від напоїв, таких як кава і чай. Зазвичай він не діє на зуби, пожовклі від антибіотиків або інших внутрішніх проблем.

Як зменшити почорніння зубів і карієс.

Після використання активованого вугілля протягом декількох місяців і регулярного використання розведеної 3% -ного перекису водню, коли я пам’ятаю (по рекомендації стоматолога), я дійсно задоволений тим, наскільки білими стали мої зуби! Ось фотографія, вирізана з фотографії на сімейному весіллі, тому вона виглядає нерівною). Я дуже задоволений результатами!

Підсумок по відбілюванню зубів активованим вугіллям.

Я планую продовжувати відбілювати зуби активованим вугіллям, але якщо вам не подобаються цілі чорні зуби, я знайшов кілька інших природних способів відбілювання зубів. Перевірте цей пост, щоб побачити, як вони відповідають методам деревного вугілля. І Ви знайшли інші природні способи зберегти ці перлинні білки, дайте мені знати, що працює для вас!

Альтернатива дорогим процедурам: ефективність відбілювання зубів активованим вугіллям.

Одним з найпоширеніших і доступних методів відбілювання зубів в домашніх умовах є очищення за допомогою активованого вугілля.

Цей спосіб набув популярності завдяки цінним властивостям вугілля — в подрібненому вигляді його частинки є м’яким абразивом, а також має адсорбуючі властивості.

За рахунок цих особливостей вугілля здатний вбирати осіли на зубах частки барвників, наліт від чаю і кави, і виводити їх.

Чи можна відбілювати зуби за допомогою активованого вугілля?

Очищати зубну поверхню вугіллям люди почали задовго до появи сучасного препарату.

Використовували деревну золу, залишки не догорілих гілочок і дров. Ними просто натирали зубну поверхню і змивали водою.

Активоване вугілля, що продається в аптеках, крім основної речовини містить мінерали і подрібнені кісточки цінних рослин , з яких отримують рослинні масла.

Відео — як відбілити зуби вугіллям (Відео)

Протипоказання відбілювання.

Щоб не отримати шкоду замість користі, цю процедуру не рекомендується проводити людям:

нещодавно зняв брекети;з витонченою і пошкодженою емаллю; дітям.

як відбілити зуби вугіллям

У всіх людей є природний жовтий пігмент в зубах і до білого він доводиться тільки в стоматологічних кабінетах. Не потрібно через день терти зуби , щоб отримати голлівудську посмішку — є ризик значних пошкоджень.

А також не зайвою буде консультація у лікаря — якщо ви знаєте стан своїх зубів, емалі, то і визначитися з застосуванням тих чи інших процедур простіше.

Якщо орієнтуватися на поради некомпетентних людей, велика ймовірність попадання в стоматологічний кабінет, але вже не для консультації, а для лікування.

Важливо! Якщо на поверхні передніх зубів є помітні мікротріщини, не можна користуватися жодним з методів домашнього відбілювання зубів. Відбілити можна тільки спеціальним обладнанням і щадними препаратами .

Негативні наслідки.

При частому використанні вугілля, яке відбілює емаль, є ризик її пошкодження.

Справа в тому, що абразивні частинки дряпають поверхню зуба, залишаючи мікропошкодження і мікротріщини.

Так підвищується чутливість до холодної і гарячої їжі і навіть є ризик появи карієсу та серйозних пошкоджень ясен.

Щоб не виникло таких проблем, досить не зловживати процедурою. Чистити зуби з вугіллям можна не частіше 1 разу на тиждень.

Що робити, якщо ясна стали чорними.

Якщо після чищення активованим вугіллям почорніли зуби або ясна, не варто засмучуватися і панікувати. Почекайте 20-30 хвилин, а після закінчення цього часу прополощіть рот водою або спеціальним ополіскувачем для порожнини рота. Ефект чорних зубів — тимчасовий.

Залишки вугілля легко видаляються водою і розчиняються слиною. Але якщо помітно, що чорнота «в’їлася» в ясна або зуби, важливо розуміти, що це сталося через занадто частого застосування цієї процедури або інтенсивного «втирання» вугілля в зуби.

Як чистити зуби вугіллям в домашніх умовах, щоб відбілити їх.

Чистити зуби активованим вугіллям краще ввечері . Між зубами забиваються частинки, які буває важко вивести. Але вони розчиняться за ніч, і залишки втечуть під час ранкової чистки.

З зубною пастою.

Щоб зробити таку очищувальну пасту знадобиться: 10 таблеток вугілля, тюбик зубної пасти (обсяг вибираєте самі, чим більше пасти, тим щадне буде суміш), і ємність для зберігання.

Таблетки і змішати з пастою до отримання однорідної маси. Таким засобом можна чистити зуби 1 раз в 7 днів. Зберігати в щільно закритій упаковці.

Найважливіший пункт в приготуванні — максимально дрібно потовкти таблетки, щоб частинки вугілля не могли подряпати емаль, а просто м’яко її очищали. Однорідність консистенції — головний показник.

Щоб не готувати суміш в такій великій кількості, можна подрібнити 1 таблетку, видавити на неї необхідну кількість зубної пасти, і перемішати. А після використання залишки просто викинути.

Важливо! Велику увагу потрібно приділяти зубній пасті. Існують спеціальні абразивні суміші, що вже містять великі частинки будь-яких речовин. Змішувати порошок з такою пастою не рекомендується.

Вугільний порошок.

Приготування: потовкти кілька таблеток препарату в пил. Правда, це більш жорсткий метод відбілювання, але він також знайшов застосування. Застосування: занурити зволожену зубну щітку в порошок і почистити зуби. Щітку краще вибирати дуже м’яку. Можна використовувати палець, ватний диск-так процедура пройде більш м’яко.

Фото 1. Вугільний чорний порошок для зубів з натуральних компонентів в коробочці.

Іноді порошок змішують з водою до отримання густої консистенції. Зустрічаються рецепти змішування з содою, лимонною кислотою. Цього робити не рекомендується, так як перераховані речовини є дуже агресивними для ніжного покриття емалі.

Увага! В період, коли ви будете практикувати відбілювання вугіллям, потрібно вибирати зубні пасти з збагаченим мінеральним складом , щоб вони захищали і зміцнювали емаль.

У таблетках.

Якщо немає часу на такі маніпуляції, але метод вселяє довіру, можна просто розжувати 2 таблетки вугілля.

Фото 2. Активоване вугілля, 50 таблеток по 250 мг, від виробника Фармстандарт.

Такий експрес-метод не дасть швидких видимих результатів, але для стану зубів це дуже корисно. Взяти 2 таблетки вугілля і жувати їх протягом 5 хвилин. Після цього ретельно сполоснути ротову порожнину водою, щоб змити залишки вугілля з зубів.

Фото до і після відбілювання.

Фото 3. Ефект після використання зубного вугільного порошку, зуби посвітліли на кілька тонів.

Фото 4. Біла зубна емаль без пошкоджень, тріщин, після застосування активованого вугілля.

Фото 5. Після використання таблеток активованого вугілля зуби у дівчини стали світліше на пару тонів, якщо порівнювати з тим, що було до процедури.

Корисне відео.

З відео можна дізнатися, як приготувати суміш з активованим вугіллям для освітлення емалі зубів.

Укладення.

Такий метод досить ефективний. Він прибирає жовтизну, плями, але при його використанні важливо пам’ятати про безпеку. Рекомендується відбілювати зуби вугіллям не частіше 1 разу на тиждень. Якщо ситуація не запущена, 1 раз в 10 днів буде цілком достатньо. При дотриманні регулярності ви досягнете хороших результатів. Важливо стежити за станом зубів. Якщо вони набувають матовість і втрачають блиск — припиніть таку чистку.

Як відбілити зуби активованим вугіллям в домашніх умовах?

Відбілити зуби в домашніх умовах допоможе звичайний активоване вугілля, який можна придбати в будь-якій аптеці. Всі способи і рецепти відбілювання зубів за допомогою вугілля ви знайдете в цій статті!

Чи дійсно активоване вугілля відбілює зуби?

Порошок з активованого вугілля має унікальну здатність вбирати значні обсяги рідини разом з містяться в ній токсинами.

Є у вугілля ще одна унікальна властивість.

Завдяки своїй структурі, порошок з активованого вугілля являє собою відмінне абразивний засіб, м’яке і в той же час дозволяє зняти зубний наліт і зробити емаль на кілька тонів світліше.

Частинки вугілля настільки малі, що ризик пошкодити емаль і ясна практично відсутня.

Звичайно, салонного ефекту домогтися не вдасться і після пари сеансів такого домашнього відбілювання зуби стануть світліше лише на два-три тони, проте результат буде очевидний всім, хто побачить вашу посмішку.

До того ж, вартість упаковки активованого вугілля настільки мала, що варто поекспериментувати з цим безпечним засобом, який можна сміливо використовувати в домашніх умовах.

Показання до процедури.

Відбілювання зубів за допомогою активованого вугілля — процедура, яка ідеально підійде для людей з досить світлою від природи емаллю.

Адже на відтінок зубів вугілля вплинути не здатний: він тільки зніме наліт, який візуально робить зуби темніше.

Якщо у вас темна емаль, зробити її білою будинку не вийде.

як відбілити зуби вугіллям

Вугілля допоможе людям, які щодня вживають міцний чай або каву, а також багато курять. Абразивні частинки вугілля м’яко знімуть жовтуватий наліт, який докучає любителям тонізуючих напоїв і тютюну.

Відбілювання зубів активованим вугіллям варто звернути увагу в тому випадку, якщо ви регулярно відвідуєте стоматологічну клініку і проходите процедуру професійної чистки зубів.

Регулярне вживання вугілля допоможе збільшити час між походами до стоматолога і зберегти досягнутий фахівцем результат.

Підготовка зубів до відбілювання.

Активоване вугілля — засіб, який практично не може нашкодити зубам.

Однак, щоб захистити себе від можливих негативних наслідків, слід дотримуватися наступних рекомендацій:

Якщо емаль ваших зубів стоншена, від відбілювання краще відмовитися.

Порадьтеся зі стоматологом перш ніж приступати до процедури. Фахівець зможе оцінити стан ваших зубів і оцінити можливі ризики; Якщо емаль ваших зубів стоншена, від відбілювання краще відмовитися. Незважаючи на негативний вплив, на тонку емаль вугільний порошок може чинити руйнівний вплив; Якщо недавно ви зняли брекети, вам бажано утриматися від будь-яких способів відбілювання зубів; За тиждень до відбілювання чистите зуби професійної пастою, яка зміцнює зубну емаль. Порадити таку пасту може ваш стоматолог. Завдяки подібній підготовці емаль зміцниться, а значить, після чищення вугіллям на ній не з’являться мікротріщини.

Рецепт.

Для кожного методи вам знадобиться 1-2 таблетки вугілля.

Вибирайте спосіб, який здасться вам найзручнішим, і сміливо приступайте до чищення:

Почистіть зуби за допомогою вугільної абразивної пасти протягом двох-трьох хвилин.

«Вугільна» паста. Подрібніть таблетку. Змішайте отриманий порошок з пастою, яка необхідна для одноразової чистки зубів. Отриману суміш нанесіть на зубну щітку середньої жорсткості і ретельно чистите зуби протягом трьох хвилин. Якщо ви хочете, щоб результат був більш помітним, скористайтеся електричною зубною щіткою з відповідною для вашого типу зубів емаллю. Розжовування вугілля. Якщо ви не хочете витрачати багато часу на відбілювання зубів, цей метод підійде вам найкращим чином. Просто ретельно розжовуйте пару таблеток активованого вугілля протягом однієї хвилини. Після цього прополощіть ротову порожнину водою або ополіскувачем для рота. Вугільний порошок. Подрібніть дві-три таблетки вугілля. Розведіть порошок водою: необхідно, щоб отримана суміш по консистенції нагадувала зубну пасту. Найзручніше додавати воду по краплі з м’якої піпетки, придбати яку можна в будь-якій аптеці. Почистіть зуби за допомогою вугільної абразивної пасти протягом двох-трьох хвилин. Після закінчення процедури обполосніть ротову порожнину водою.

Народні методи.

Якщо ви хочете не тільки відбілити зуби, але і зміцнити ясна і емаль, то вам варто звернути увагу на народні рецепти:

М’який відбілюючий засіб ви отримаєте, змішавши порошок вугілля з медом.

Порошок, отриманий після подрібнення таблеток, змішайте з відваром дубової кори. Дубова кора містить дубильні речовини, які зміцнюють ясна і допомагають впоратися з їх кровоточивістю; В пасту з додаванням порошку активованого вугілля введіть дві-три краплі лимонного соку. Ефірні масла, що містяться в лимонному соці, додатково відбілюють зуби і знищують бактерії, які викликають розвиток карієсу. Підійде цей спосіб тільки людям, емаль яких не пошкоджена і у яких немає каріозних порожнин; М’яке відбілюючий засіб ви отримаєте, змішавши порошок вугілля з медом. Мед принесе користь, зміцнивши м’які тканини ясен, а також зменшить підвищену чутливість зубів.

Як не пошкодити емаль?

Щоб не пошкодити емаль зубів, слід дотримуватися наступних рекомендацій:

Чистити зуби вугіллям занадто часто шкідливо: це може привести до витончення емалі.

Між процедурами повинно проходити від 7 до 10 днів. Чистити зуби вугіллям занадто часто шкідливо: це може призвести до витончення емалі; Якщо після чищення ви помітили на зубах жовтуваті або, навпаки, що виділяються на фоні зубів своїм світлим відтінком плями, на час відмовтеся від домашнього відбілювання і зверніться до стоматолога; Вугільний порошок повинен бути максимально дрібнодисперсним; щодня вживайте тверді фрукти, наприклад, яблука. Це допоможе зміцнити зуби і ясна; використовуйте м’яку щітку або щітку середньої жорсткості. Якщо емаль відрізняється чутливістю, наносите порошок з вугілля за допомогою марлі або пальця.

Як зберегти ефект?

Надовго зберегти ефект від відбілювання допоможуть наступні рекомендації:

Кожен день вживайте в їжу яблука або свіжу моркву. Ці продукти допомагають механічно очистити емаль зубів і видалити зубний наліт; Не пийте більше пари чашок міцного чаю і кави в день. Якщо ви не уявляєте свого життя без цих напоїв, спробуйте пити їх через трубочку: завдяки цьому на емалі відкладається менше нальоту; Ретельно чистите зуби вранці і ввечері, намагаючись добиратися навіть до важкодоступних місць. Важливо очищати зуби правильно. Навчити вас робити це може ваш стоматолог; Після їжі протягом двох-трьох хвилин розжовуйте жувальну гумку.

Переваги та недоліки.

До головних переваг описаного методу можна віднести наступні:

Зуби не стануть біліше свого природного відтінку: вугілля лише видалить наліт і поверне емалі її природний колір.

простота і безпека методу; доступність активованого вугілля по вартості; нешкідливість для організму і відсутність побічних ефектів; швидкий результат, який стає помітний вже після першого використання вугільного порошку.

Однак має активоване вугілля і деякі недоліки:

Абразивні частинки можуть завдати шкоди емалі, особливо в тому випадку, якщо вона вже стоншена; Домогтися салонного ефекту не вдасться. Зуби не стануть біліше свого природного відтінку: вугілля лише видалить наліт і поверне емалі її природний колір; застарілий зубний камінь вугіллям видалити не вдасться. Для цього доведеться вдатися до послуг професіонала.

Протипоказання.

Кому ні в якому разі не слід користуватися активованим вугіллям?

Ось список основних протипоказань:

Гінгівіт, парадонтит та іншими захворювання ясен. Абразивні частинки можуть спровокувати кровоточивість ясен; Вік до 12 років. Емаль дитячих зубів досить тонка, тому навіть тонкодисперсний порошок може пошкодити її; витончена емаль і карієс, що вимагає лікування.

Чи можна замінити зубну пасту активованим вугіллям?

Виникає резонне питання: чи можна замінити зубну пасту активованим вугіллям?

Стоматологи не радять робити цього. Пов’язано це з тим, що зубна паста не містить в своєму складі абразивних частинок, які могли б травмувати емаль.

Вугілля ж при частому застосуванні може стати причиною витончення емалі.

І витончена емаль-причина гіперчутливості зубів і карієсу.

як відбілити зуби вугіллям

Тому процедуру небажано проводити частіше одного разу на тиждень, а в інший час для підтримки результату варто використовувати відбілюючу або зміцнює зубну пасту.

Відкликання.

«Колись в юності у мене була біла посмішка всім на заздрість. Потім стала курити, пити каву кожен день… В результаті навіть соромно посміхатися було. Знайшла рецепт по відбілюванню зубів вугіллям, вирішила спробувати. Просто жувала таблетки раз в 10 днів. Можу сказати, що емаль правда стала білішою, колеги навіть запитали, чи відбілювала я зуби у стоматолога. Звичайно, ідеальної білизни немає, але результат відмінний, особливо з урахуванням вартості вугілля».

«Дружина заявила, що у мене жахливо жовті зуби. Стоматологів я з дитинства побоююся, так що погодився тільки на домашні методи. Дружина веліла раз на тиждень використовувати замість пасти порошок з активованого вугілля. Результат не особливо порадував. Ні, зуби стали світлішими, але посмішка не голлівудська. Але у мене завжди була темна емаль, так що, мабуть, доведеться до стоматолога записуватися».

«Після професійної чистки стоматолог порадив розжовувати таблетку вугілля раз на тиждень, щоб підтримувати результат. Це працює. Раніше на чистку ходила раз в чотири місяці, тепер між процедурами проходить від 6 до 8 місяців. Я задоволена, економія істотна, а зубки білі».

«Мені як стоматологу прекрасно відомо про те, що активоване вугілля використовувалося для відбілювання емалі ще нашими прабабусями. Можу сказати, що спосіб дійсно працює, правда, тільки в тому випадку, якщо у вас досить міцна емаль. Інакше на ній будуть з’являтися тріщинки, а значить, збільшується ризик карієсу. Не захоплюйтеся домашніми процедурами, навіть самими нешкідливими на перший погляд, і тоді ваші зуби здоровими і красивими».

Відбілювання зубів активованим вугіллям в домашніх умовах.

На сьогоднішній день існує багато різних способів зробити свою посмішку білосніжною. Це і дороге стоматологічне відбілювання, і всілякі гелі для домашнього застосування. Одним з найпоширеніших і дешевих способів домогтися білосніжного кольору зубів є застосування активованого вугілля. З його допомогою можна легко відбілити зубну емаль в домашніх умовах.

Принцип дії активованого вугілля.

Має сорбуючі і фільтруючі властивості вугілля при зіткненні з зубною емаллю починає розчиняти на ній темний наліт , тобто діяти за абразивним принципом. Наліт частинки вугілля не вбирають, а разом з мікрочастинками жорстко знімають з емалі. Така процедура може здатися досить шкідливою. Насправді вона менш безпечна застосування перекису водню з содою. Активоване вугілля не дратує слизові ротової порожнини і ясен, і при попаданні в організм не тягне за собою ніяких негативних наслідків. Навіть у разі порушення концентрації, опіків слизової не буде.

Єдиним недоліком відбілювання за допомогою вугілля в домашніх умовах вважається його механічний вплив на емаль, під час якого можуть з’явитися мікроскопічні тріщинки. В результаті після таких процедур зуби стають чутливими.

Переваги народної методики.

Перевагою застосування активованого вугілля для відбілювання зубів є:

Процедура відрізняється простотою і якихось певних навичок і дорогого обладнання не вимагає. Відбілювання можна проводити в домашніх умовах. Відбілювати зуби за допомогою активованого вугілля можна трьома способами, вибравши для себе найбільш зручний. Вугілля можна придбати в будь-якій аптеці. Коштує продукт копійки, тому відбілювання з його застосуванням сімейний бюджет не підірве. Використання препарату строго по інструкції безпечно для здоров’я, навіть якщо вугілля потрапить в шлунок.

Додатковою перевагою застосування активованого вугілля є те, що його сумісне застосування з відваром кори дуба зробить більш вираженим результат і зміцнить десна.

Способи відбілювання зубів активованим вугіллям.

В домашніх умовах відбілити зубну емаль можна трьома способами:

Використовувати вугільні таблетки в якості жувальної гумки. приготувати з вугілля порошок для чищення зубів. Використовувати препарат разом із зубною пастою.

Перш ніж приступати до процедури відбілювання, необхідно перевірити термін активованого вугілля. Прострочений препарат не тільки не допоможе відбілити зуби, але і може привести до отруєння організму.

Спосіб №1.

Як жувальну гумку активоване вугілля в домашніх умовах можна використовувати щодня протягом 4-7 хвилин. Для цього необхідно взяти 1-2 таблетки і просто почати їх жувати. Після процедури рот потрібно ретельно прополоскати до повного видалення з зубів порошку.

Це дуже зручний спосіб відбілювання, оскільки користуватися ним можна в будь-якому місці і в будь-який час доби. При цьому жування вугілля сприятиме як відбілюванню зубної емалі, так і усуненню з ротової порожнини неприємного запаху.

Відвар кори дуба і ромашки теж мають відбілюючими властивостями, тому їх рекомендується використовувати в якості ополіскувача після жування вугілля. Ці ж рослини продезінфікують ротову порожнину і допоможуть зміцнити ясна.

Спосіб №2.

Використовувати вугільний порошок слід тільки після чищення зубів звичайної зубною пастою. Для виготовлення відбілюючої сировини в домашніх умовах пару таблеток вугілля необхідно подрібнити до порошкоподібного стану. Потім слід вмочити в отриманий порошок змочену у воді зубну щітку і ретельно почистити зуби. Для усунення залишків порошку рот прополіскують кип’яченою водою.

Додані в вугільний порошок кілька крапель олії чайного дерева підвищать ефект процедури відбілювання, оскільки масло також має відбілюючий ефект. Крім цього, воно є протизапальним засобом. В крайньому випадку, можна додати будь-яке інше рослинне масло.

Існують рецепти відбілювання, в яких вугільний порошок змішується з лимонним соком. Однак лимонний сік є агресивною речовиною і його застосування може привести до руйнування емалі. А якщо змішати його з активованим вугіллям, то можна отримати таку агресивну суміш, після одного застосування якої зуби стануть дуже чутливими до низьких і гарячим температур. Тому використовувати її ні в якому разі не можна.

Замість зубної пасти вугільний порошок можна застосовувати в чистому вигляді або тільки разом з рослинним маслом. Головне, після процедури не потрібно забувати ретельно змивати залишки вугілля з зубів.

Спосіб №3.

Для приготування відбілюючого складу необхідно взяти тюбик зубної пасти і 10 таблеток активованого вугілля. Таблетки подрібнюються до порошкоподібного стану і ретельно перемішуються з пастою в сухій ємності з кришкою, що закручується.

Змішувати зубну пасту і активоване вугілля можна безпосередньо перед застосуванням. Для цього паста видавлюється на щітку і посипається порошком з вугілля.

Отриманої вугільної зубною пастою зуби необхідно чистити по дві хвилини кілька разів на день.

Після такої процедури відбілювання не рекомендується пити напої і вживати в їжу фарбувальні продукти протягом півгодини. Тому чистити зуби вугільною пастою найкраще на ситий шлунок.

Кілька корисних порад.

При використанні активованого вугілля для відбілювання зубів в домашніх умовах необхідно дотримуватися таких рекомендацій:

Щоб зменшити агресивність впливу, таблетки потрібно подрібнювати до порошкоподібного стану. Великих включень бути не повинно. Рекомендується використовувати зубну щітку з м’якою щетиною. Тверда зубна щітка може підвищити ризик руйнування емалі. Для чищення зубів можна скористатися ватною паличкою, вологим марлевим тампоном або кінчиками пальців. При нормальному стані емалі відбілювання за допомогою активованого вугілля можна проводити один раз на тиждень. Якщо зуби чутливі, то їх можна чистити не частіше одного разу на десять днів. Між процедурами слід посилено доглядати за зубами. Для цього щодня використовуються зубні пасти, до складу яких входять мінерали. Харчування має бути з високим вмістом фосфору, білка і кальцію. Якщо після проведення відбілюючих процедур на зубах з’являться білі або матові плями, то, значить, емаль виснажилася. Щоб уникнути розвитку карієсу необхідно звернутися до стоматолога. Якщо за допомогою води залишки вугілля не видаляються, то можна скористатися зубочисткою. «Чорні сліди» на зубній емалі говорять про присутність на ній тріщин, які після процедур будуть збільшуватися. Тому відбілювання слід припинити і звернутися до стоматолога.

Протипоказання.

Процедури із застосуванням вугільного порошку не рекомендується проводити:

Маленьким дітям, оскільки у них ще слабка і незміцніла емаль. Людям з чутливими зубами і тонкою емаллю. Перед відбілюванням найкраще проконсультуватися у стоматолога. Не можна вибілювати зуби тим, хто носить брекети або тільки недавно зняв їх. Додаткове навантаження на пошкоджену емаль може привести до її руйнування. Після зняття брекетів емаль потрібно зміцнювати будь-якими можливими способами протягом декількох місяців. Тільки після цього можна проводити процедури. Не рекомендується чистити вугільним порошком зубні імпланти. Штучний матеріал від абразивного впливу може змінитися, і буде виділятися в зубному ряду. Не можна застосовувати активоване вугілля при запаленнях і виразках в ротовій порожнині. Вони є симптомами захворювань, які можуть загостритися після проведення процедури відбілювання. Використання активованого вугілля для відбілювання протипоказано людям з каріозними порожнинами і запаленими і кровоточать яснами.

Слід врахувати, що на відбілювання зубів в домашніх умовах за допомогою активованого вугілля у кожної людини індивідуальна реакція. Одні вже через кілька процедур насолоджуються білосніжною посмішкою, а У інших може виділитися емаль або стануть чутливими зуби. Тому під час проведення відбілюючих процедур необхідно стежити за станом своїх зубів і ясен. При появі дискомфорту від процедур краще відмовитися або зробити перерву.

Потрібні білі зуби? Відбілювання зубів в домашніх умовах содою, активованим вугіллям, за допомогою капи.

Слова «зуби», «відбілювання» багатьох вводять паніку через острах стоматологів. Якщо зовнішній вигляд вашої посмішки не викликає занепокоєння, вона білосніжна і красива, то ви відчуваєте себе розкуто і впевнено. Але що потрібно зробити, коли немає можливості провести дороге відбілювання зубів в стоматології? Чи існують які-небудь безпечні і прості засоби, що дозволяють провести цю процедуру самостійно? Їх безліч. В даному випадку мова піде про те, як виконати якісне домашнє відбілювання зубів без нанесення шкоди своєму здоров’ю.

Перекис водню для відбілювання зубів.

Як це відбувається? Щоб здійснити відбілювання зубів перекисом, знадобиться її 3-відсотковий розчин, що є придатним для безпечного орального використання. Купити його можна в будь-якій аптеці. Для проведення процедури потрібно приблизно 30 мл перекису (2 столові ложки) влити в ротову порожнину і полоскати зуби нею протягом 60 секунд. Якщо розчин буде пінитися-це знак того, що процес відбілювання почався. Вступаючи в контакт з бактеріями, перекис утворює бульбашки. Після полоскання розчин слід виплюнути, а рот ретельно прополоскати чистою водою. Потім потрібно в звичайному режимі провести чистку зубів. Таку процедуру можна здійснювати один раз в тиждень.

Відбілювання зубів сумішшю перекису і соди.

Також можна проводити процедуру відбілювання зубів розчином перекису водню з содою. Компоненти потрібно змішувати до отримання консистенції звичайної зубної пасти. Для цього знадобляться: 10 мл перекису і 15 мл соди (приблизно 2 і 3 ч. л. відповідно). Для додання суміші свіжого аромату можна додати до неї зубну пасту. В отриманий засіб для відбілювання емалі рекомендується всипати ще й дрібку солі. Це необхідно для більш ретельного очищення. Отриману пасту потрібно нанести на щітку, потім почистити поверхню зубів. Через пару хвилин слід прополоскати водою ротову порожнину. Для повного видалення засобу з емалі в кінці процедури необхідно скористатися зубною пастою. Для відбілювання конкретного проблемного ділянки суміш потрібно наносити на нього ватною паличкою.

Особливості застосування перекису водню при відбілюванні зубів.

як відбілити зуби вугіллям

Якщо ви робите відбілювання зубів перекисом водню, не слід використовувати її в кількості, що перевищує рекомендоване. Інакше можна пошкодити емаль. У разі наявності в порожнині рота подряпин, порізів в ході використання перекису для відбілювання зубів буде відчуватися печіння. Іноді після цього ранки доставляють хворобливі відчуття. В цьому немає нічого страшного — це безпечно.

Ні в якому разі не ковтайте перекис водню. Це часто призводить до блювоти, опіку слизової і навіть може стати причиною летального результату. Якщо ж все-таки випадково ви проковтнули перекис, то негайно зверніться за медичною допомогою.

Вугілля для відбілювання зубів.

Тим, кому хочеться повернути посмішці шикарний вид в домашніх умовах, підійде відбілювання зубів активованим вугіллям. Даний метод є загальнодоступним, недорогим і безпечним. Його застосовували для відбілювання зубів ще в стародавні часи. Правда, тоді використовували сажу. Багатьох людей приваблює домашнє відбілювання зубів за допомогою вугілля, тому що цей спосіб простий і ефективний. Позитивний результат стає помітним після першої процедури. Якщо ж повторювати чистку зубів вугіллям регулярно, можна домогтися яскраво вираженого відбілюючого дії.

Слід зазначити, що даний метод відрізняється від інших домашніх способів відсутністю негативних наслідків. Відбілювання зубів вугіллям не викликає запального процесу тканини ясен, і в разі проковтування шкоди для організму не буде.

Як відбілюють зуби за допомогою активованого вугілля?

Перед проведенням процедури відбілювання необхідно приготувати засіб з двох таблеток активованого вугілля і води у такій кількості, щоб вийшла суміш, має в’язку консистенцію. За густотою вона повинна нагадувати зубну пасту. Тому багато води додавати не потрібно, досить буде декількох крапель, до яких потрібно додати потовчений в порошок вугілля.

В отриману суміш слід занурити щітку, призначену для чищення зубів, і обробити нею поверхню емалі протягом двох хвилин. Потім необхідно прополоскати ротову порожнину чистою водою і повторити процедуру відбілювання ще раз. Процес не викличе негативних відчуттів, так як активоване вугілля майже не має смаку.

Особливості відбілювання зубів вугіллям.

Оскільки активоване вугілля надає легке абразивну дію, то після проведення приблизно третьої процедури ви помітите, як зуби скриплять. Відбувається це через позбавлення емалі від стійкого нальоту, видалити який звичайної гігієнічної чищенням не вдається.

В ході приготування відбілюючої пасти з активованого вугілля потрібно намагатися домогтися отримання суміші, що має однорідну консистенцію. У разі наявності у засобі великих шматочків від потовчених таблеток може пошкодитися емаль зубів в момент їх обробки або навіть травмуватися десна.

Процедуру відбілювання вугіллям допустимо проводити не частіше одного разу на 7-10 днів. Тривалість перерви між такими чистками зубів залежить від ступеня їх чутливості і їх стану. Надмірне застосування вугілля для відбілювання загрожує стиранням емалі.

Відбілювання зубів за допомогою масла чайного дерева.

В домашніх умовах можна самостійно проводити регулярне відбілювання зубів чайним деревом. В результаті емаль завжди буде міцною і білосніжною. Для отримання бажаного ефекту потрібно використовувати 100% натуральне масло. Воно не повинно мати будь-яких добавок. Придбати масло відповідної якості можна в будь-якій аптеці.

Цілющі властивості чайного дерева відомі з давніх пір. В нинішній час його вирощують в кліматичних умовах тропіків, в декількох країнах світу. Завдяки своєму бактерицидної властивості масло чайного дерева може, крім відбілювання зубів, запобігати або зупиняти запальні процеси.

Способи відбілювання зубів за допомогою масла чайного дерева.

Попередньо слід очистити зуби від нальоту за допомогою гігієнічної пасти. Потім, ополоснувши щітку водою, потрібно нанести на неї 2-3 краплі олії і повторно помасажувати нею емаль. Не варто турбуватися з приводу можливого виникнення легкого оніміння мови або ясен. Це неприємне відчуття швидко зникає. Специфічний запах і присмак масла чайного дерева також пропадає. Для цього потрібно обполоснути ротову порожнину теплою водою.

Можна проводити відбілювання зубів маслом чайного дерева з домішкою лимонного (в пропорції 3:1). Здійснювати чистку емалі такою сумішшю потрібно протягом 5 хвилин. Лимонне масло також можна придбати в аптеці.

Є ще один варіант розм’якшення зубного нальоту і більш ефективної очисти емалі. Це регулярні ополіскування ротової порожнини розчином води з маслом чайного дерева (декількох крапель буде достатньо). Таку процедуру потрібно проводити двічі на тиждень протягом місяця.

Сода для відбілювання зубів.

Проводити відбілювання зубів содою досить просто. Для цього потрібно змішати з невеликою кількістю води і провести ретельну чистку емалі отриманої кашкоподібної сумішшю. При цьому можна скористатися як зубною щіткою, так і шматочком бинтика, складеного в кілька разів і надітого на палець. Після проведення чистки слід прополоскати рот. Зуби стануть світліше на один-два тони відразу ж після завершення процедури. Зловживати таким способом відбілювання не варто. Сода має абразивну властивість і може руйнувати емаль, пошкоджувати тканини ясен, викликаючи процеси запального характеру.

Відбілювання зубів за допомогою соди і лимона.

Помітний ефект Відбілювання зубам надають кірки лимона. Їх рекомендується жувати періодично-не частіше одного разу на тиждень. Після цього слід очищати емаль зубною пастою. Сам по собі сік лимона не володіє відбілюючою силою. Якщо його змішати з великою кількістю соди, то саме вона буде очищати зуби. Сік ж у великій кількості здатний розчиняти емаль. Внаслідок цього її структура стає пористою і менш захищеною від впливу карієсу. Тому краще відбілювати зуби содою і лимонними кірками, чергуючи чистки цими компонентами, але не поєднуючи їх.

Відбілювання зубів за допомогою полуниці і соди.

Відбілити зуби можна і за допомогою звичайної садової полуниці. Вона очищає емаль завдяки міститься в ній яблучної кислоти. Можна просто зробити з полуниці кашку і наносити її на зуби після очищення їх пастою. Тривалість такої процедури повинна бути 5-10 хвилин. При впливі полуниці протягом більш тривалого часу може початися процес розчинення емалі. Після процедури зуби потрібно почистити пастою, яка містить в складі фтор.

Ще один спосіб вибілювання емалі — її очищення протягом 3 хвилин сумішшю полуниці (однієї штуки в розм’якшеному вигляді) і однієї ложки (чайної) соди. Після процедури рот слід ретельно прополоскати водою. Не завадить і очищення зубів пастою. Використовувати даний метод відбілювання також можна з додаванням до суміші полуниці і соди дрібної кухонної солі. Сильно втирати такий засіб в емаль не слід, щоб її не подряпати.

Інші способи відбілювання зубів підручними засобами.

Які ще продукти допомагають здійснити домашнє відбілювання зубів? Відгуки свідчать про те, що прекрасно цю функцію виконують зелень петрушки, шавлія, базилік. Досить періодично ретельно жувати їх по кілька хвилин, і Ваші зуби будуть освітлюватися мінімум на тон.

Цікавим фактом є ефект відбілювання емалі коренем солодки. Його наші предки жували ще в стародавні часи замість жуйки. При цьому відбілювати і зміцнювати зуби їм допомагали містять таніни гілочки молодої акації, які використовувалися як щітки.

Відбілювання зубів: Zoom-система.

Ви скептично ставитеся до швидкого відбілювання зубів? Значить, ви ще не стикалися з системою Zoom 3 Day White. Вона дає можливість надати зубам білий вигляд вже після декількох годин її застосування. Далі розглянемо всі етапи відбілювання за допомогою Zoom, і ви зможете повною мірою представити та оцінити попередньо цю процедуру.

Підготовка до відбілюю Zoom.

Як за допомогою даної системи проводиться відбілювання зубів? White 3 Day Zoom має кілька етапів. Перший з них — підготовка. Обов’язковою умовою для процедури відбілювання зубів є їх здоровий стан.

Попередньо необхідно очистити емаль, видалити з неї наліт і камені. В іншому випадку ефект освітлення зубів проявиться нерівномірно. Також необхідно перед застосуванням Zoom 3 Day White позбутися від запалень ясен (якщо вони є).

Також попередньо призначаються аплікації зміцнюючого спеціального гелю. Застосовуються вони після очищення зубів протягом 15 хвилин двічі на день протягом 7-10 днів. Гель насичує емаль мікроелементами і відновлює її ділянки, що мають ушкодження. Він дає можливість відбілити зуби більш рівномірно і ефективно.

Процедура відбілювання зубів Zoom.

Другим етапом використання системи Zoom є безпосередньо відбілювання зубної емалі. В процесі використовується спеціально призначений зміцнюючий гель. Процедура доступна і проста в застосуванні. Спосіб використання Zoom нескладний: гель потрібно нанести на капи, а потім надіти їх на зуби. Незабаром проявляється необхідний ефект Відбілювання. Кожен сеанс використання системи Zoom не повинен тривати більше півгодини.

Підтримка досягнутого результату.

Третім етапом застосування системи Zoom є підтримка. З плином часу у вас може скластися враження, що зуби в якійсь мірі втратили білизну. Іноді вони дійсно потребують чищення, а в деяких випадках просто спрацьовує почуття звички до їх зовнішньому вигляду. Найчастіше, через кілька місяців після процедури, хочеться повернути спочатку отриманий результат. Для цього рекомендується відбілювання зубів капою із застосуванням щадного гелю в нічний час. Такий спосіб забезпечує відновлення і освіження початкового ефекту від системи Zoom. Застосовувати капи дуже зручно. Використовуючи гель для відбілювання зубів виключно в нічний час, ви досягнете кращого результату. В результаті вдень ви зможете вражати всіх сліпучою усмішкою. Заманливо — чи не правда?

Чому ваш стоматолог може бути противником Zoom?

Деякі стоматологи вважають відбілювання зубів Zoom (відгуки споживачів в більшості випадків позитивні) шкідливим для здоров’я. Як правило, так вважають лікарі, які мають «стару гарт» та отримали знання багато років тому або ті, які не мають бажання чи можливості вдосконалювати їх. Такі стоматологи покладаються цілком на консервативні думки професорів.

Світові індустрії вже багато років працюють над виробництвом і впровадженням практики відбілювання зубів і удосконаленням їх зовнішнього вигляду за допомогою спеціальних систем. У розвинених країнах такі методи набули популярності ще 20-30 років тому. Якщо враховувати фактор здійснення в них суворого контролю над сферою медицини, сумніватися в безпеці систем відбілювання не варто.

Скільки коштує відбілювання зубів капами?

Вартість процедури відбілювання зубів будинку з використанням кап починається від 4000 рублів. Ціна встановлюється за одну дугу. Деякі люди, які бажають заощадити, проводять відбілювання лише верхнього ряду зубів. Зазвичай вартість кап розраховується індивідуально в кожному конкретному випадку. Точну суму ви можете дізнатися на консультації у стоматолога. Середня вартість однієї дуги — 5-6 тисяч рублів.

Відбілюючі смужки для зубів.

В основі методу відбілювання зубів спеціальними смужками закладений принцип передової технології під назвою Advanced Seal Technology. Вона дає можливість в ході проведення процедури розмовляти, пити воду, займатися звичними для вас справами. Смужки покриті спеціально призначеним відбілюючим гелем. До його складу входять компоненти, які безпечні для емалі і застосовуються практикуючими стоматологами у всіх розвинених країнах. Відбілюючі смужки — система, що володіє професійним рівнем освітлення зубів. За допомогою гелю відбувається видалення плям з дентину і емалі. Основний відбілюючий компонент в даному випадку — 10% пероксид водню. Смужки для нижнього ряду зубів довше, ніж для верхнього. Це дає можливість відбілювати більшу кількість зубів. Як отримати білосніжну посмішку? Потрібно наклеювати смужки для відбілювання зубів щодня на півгодини. Повний курс триває 3 тижні.

Переваги відбілюючих смужок.

Завдяки застосуванню відбілюючих смужок для зубів можна отримати наступні результати.

Явний ефект освітлення емалі на третій день курсу. Відбілювання зубів на професійному рівні будинку. Тривалість отриманого ефекту до одного року. Відбілювання емалі зубів на 4-5 тонів. Гарантія результату — 100%.

Відбілюючий гель на смужках забезпечує їх щільне прилягання до зубів, а також запобігання їх зісковзування і руху.

Відбілити зуби смужками — скільки це коштує?

Вартість відбілюючих смужок для зубів варіюється від 2 до 3 тисяч рублів. Ціна зазвичай вказується за один комплект. У наборі Crest Whitestrips Pro Effects міститься 40 смужок для відбілювання зубів. Кожна з них призначена для одноразового використання. Відбілюючі смужки не так давно з’явилися в продажу. Але вони вже встигли дістати широку популярність і стали досить затребуваними у покупців. Адже завдяки даному способу домашнього відбілювання емалі зубів можна заощадити значну кількість коштів і позбутися зайвого візиту до стоматолога.

Олівці для відбілювання зубної емалі.

У людей в нинішній час не завжди є можливість витрачати час на регулярні відвідування стоматологічного кабінету для відбілювання зубів. Але мати сліпучу посмішку хоче кожен поважаючий себе людина, особливо якщо він часто зустрічається з діловими партнерами. Та й просто при розмові зі співрозмовником виникають не особливо комфортні відчуття, якщо стан зубної емалі не в кращому вигляді. Що ж робити? Сучасний технічний прогрес не минув і область стоматології. Новий засіб — засіб для відбілювання зубів — дозволяє освітлити емаль на один-два тони і освіжити дихання за кілька хвилин. Причому зробити це можна як в умовах будинку, так і офісу, ресторану і будь-якого іншого місця. Спеціальний відбілюючий емаль гель, який застосовується професійними стоматологами, входить до складу будь-якого такого олівця. Завдяки інноваційній розробці ви зможете освітлювати зуби швидко в будь-якому місці і в будь-який час.

Переваги олівців для відбілювання.

Ефективність олівця для відбілювання стає помітною вже через кілька хвилин після використання. Це і свіже дихання, і значне освітлення емалі зубів. Олівець не тільки сприяє відбілюванню, але підтримує гігієну порожнини рота на належному рівні. Також до його переваг відноситься і простота використання. Для застосування відбілюючого олівця не потрібна попередня чистка зубів. Досить буде протерти їх чистою серветкою. Після цього олівцем обробляється кожен зуб-займає це близько хвилини. Готово — можете насолоджуватися сяючою посмішкою. Олівець для відбілювання не небезпечний для здоров’я людини. При його застосуванні негативного впливу на емаль не спостерігається. Це доведено численними дослідженнями. Навіть лазерне відбілювання зубів не таке безпечне, як застосування олівця.

Особливості застосування олівця для відбілювання зубів.

Відбілюючий олівець рекомендується до використання щодня. Це призводить до найкращого результату — постійна свіжість дихання і блиск емалі будуть забезпечені. Але такий засіб для відбілювання зубів можна застосовувати і в поодиноких випадках, в міру необхідності. Таким чином, за допомогою нього можна позбавити себе від частих відвідувань стоматологічного кабінету, які тягнуть за собою втрату значної кількості матеріальних коштів, нервів і часу.

На сьогоднішній день відбілювання зубів в домашніх умовах стало цілком реальним і популярним. Самостійно можна зробити посмішку ідеальною без шкоди для свого здоров’я.

Активоване вугілля для відбілювання зубів: діємо за рецептом російських красунь.

Скільки старань людство застосовує для відбілювання зубів! Винайдені метод Air Flow, чистка ультразвуком, хімічні склади, що знімають наліт. А хто не любить відвідувати стоматолога, намагається вдома довести посмішку до ідеального стану за допомогою перекису водню, соди або лимона. У хід йдуть шкірка банана і полуниця з власного городу. Але не будемо забувати про один метод, який застосовувався здавна, ще до винаходу промислових паст. Це чистка зубів активованим вугіллям.

Корисні властивості.

Вугілля продається в будь-якій аптеці. Його головне достоїнство – вміння абсорбувати шкідливі речовини, що потрапили в організм, і виводити їх. Тому лікарі прописують пацієнтові препарат при ротавірусної інфекції, отруєнні, похміллі.

Ліки нейтралізує токсини, перешкоджаючи розвитку інтоксикації.

Застосування вугілля цим не обмежується. В домашніх умовах його використовують для освітлення зубів. Ефект заснований на тому ж властивості – здатності до абсорбції. Вугілля збирає наліт і знімає його з емалі, залишаючи її кришталево чистою.

Якщо пожовтіння або потемніння зубів пов’язані з появою нальоту, вони стануть білішими на півтон-тон.

Плюси і мінуси вугілля.

Чорний природний абсорбент очистить зуби, якщо у вас утворився наліт після вживання кави, шоколаду і звички викурити сигаретку-другу. Переваги методу:

низька вартість; доступність; безпека (при попаданні на слизові і в шлунок шкоди не буде); простота в застосуванні.

При бажанні кожен може користуватися способом будинку, не виділяючи час на візит до стоматолога.

Зверніть увагу! Метод має недоліки. Мінус:

залишки вугілля довго вимиваються; зуби знаходять чутливість до холодної і гарячої їжі; не виключено пошкодження емалі.

Готові випробувати рецепти? Спочатку ознайомтеся з протипоказаннями – вони є, як у будь-якої медичної процедури.

Застереження.

Не можна видаляти наліт вугіллям, якщо:

у вас спостерігається кровоточивість ясен; є карієс; присутні хвороби ясен; встановлені брекети; недавно зняті брекети; часто трапляються напади стоматиту; підвищена стертість емалі.

У кожному з описаних випадків проблема посилиться. Кровоточивість посилиться, тому що ясна будуть відчувати мікропошкодження. Каріозні порожнини розширяться, так як в них потраплять частинки вугілля. Гінгівіт, пародонтит загостряться – перед проведенням відбілювання зубів хвороби потрібно ввести в стадію ремісії.

В місцях попадання частинок вугілля під брекетами розвивається карієс. Якщо ви тільки що зняли конструкцію, зуби мають нерівномірний відтінок, до того ж вони чутливі. Відбілювання вугіллям додасть проблем. Стоматит необхідно попередньо пролікувати, щоб вугілля не потрапляло в дрібні ранки і не дратувало слизову.

Підвищена стираність емалі-абсолютне протипоказання. Відбілювання призведе до плям і початку карієсу.

Фото до і після.

як відбілити зуби вугіллям

Якщо все робити правильно, дотримуючись рекомендації, результат буде. Не чекайте, що він з’явиться швидко – після першої ж процедури. Знадобиться 3-4 рази провести чистку. Погляньте на фото: на першому – зуби до відбілювання, на другому – після 2 сеансів. Різниця помітна!

Рецепт.

Отже, візит стоматолога ви нанесли. Він визначив, в якому стані порожнину рота, чи немає ознак запалення, усунув карієс, поміняв старі пломби. Ви отримали добро на сеанс домашнього відбілювання.

Спробуйте рецепти, представлені нижче. Попередньо подивіться відео, щоб зрозуміти послідовність дій:

Рецепт №1.

Приготуємо пасту для нанесення на зуби.

Беремо 1 таблетку вугілля. Розминаємо до порошкоподібного стану. Видавлюємо гігієнічну пасту на ложку (¼ ч. л.). Змішувати. Чистимо зуби. Прополіскуємо рот водою. Щоб прибрати дрібні частинки вугілля, використовуємо зубну нитку.

Важливо! Не беріть для такої процедури жорстку щітку, підійде м’яка, може бути, навіть дитяча.

Рецепт №2.

Лимонний сік служить додатковим засобом, що допомагає прибрати наліт.

Товчемо 1 таблетку вугілля до стану порошку. Додаємо воду – ⅓ ч. л. В отриману пасту додаємо 3 краплі лимонного соку. Змішуємо компоненти. Наносимо на зуби. Втираємо пасту. Прополіскуємо рот.

Користь від такого подвійного удару по нальоту очевидна: один засіб підсилює інше.

Рецепт №3.

Вугілля і сода разом – сильнодіючий засіб.

Розтираємо в пил таблетку вугілля, як в попередніх рецептах. Розбавляємо її водою – ⅓ ч. л. Додаємо соду – ⅕ ч. л. Чистимо зуби отриманою пастою. Полощіть рот.

Обережно! Ви можете подряпати емаль, якщо будете старанно терти її. Всі рухи повинні бути плавними, м’якими.

Рецепт №4.

Масло чайного дерева відбілює зуби і знімає запалення.

Товчемо таблетку активованого вугілля. Додаємо ⅓ ч. л. води. З’єднуємо суміш з 3 краплями олії чайного дерева. Змішуємо інгредієнти. Наносимо на зуби, втираємо. Полощіть рот.

Якщо десь на яснах є найдрібніші запальні вогнища, вони будуть нейтралізовані.

Рецепт №5.

Найпростіший рецепт. Підходить для тих, у кого немає часу на приготування паст.

Беремо таблетку вугілля. Розминаємо в порошок. Наносимо на щітку Чистимо 3-4 хвилини. Полощіть рот. Чистимо зуби гігієнічною пастою. Полощіть рот.

Якщо ви бачите, що частинки вугілля залишилися в міжзубних проміжках, застосовуйте флосс.

Рецепти доступні, не вимагають особливих навичок і знань. Тому користуватися ними може кожна доросла людина, у якого немає протипоказань до домашнього відбілювання.

Як знизити ризик пошкодження емалі.

На цей пункт зверніть особливу увагу. Ризик подряпати емаль при використанні вугілля залишається, навіть якщо ви будете дуже акуратні. Мінімізуємо його.

Розтираємо таблетку вугілля якомога дрібніше. Хтось робить це вручну, хтось-за допомогою блендера. Наше завдання – прибрати великі частинки, які пошкоджують зуби. Користуємося народним методом (в будь-який його варіації) не частіше 1 разу на 7 днів. За цей проміжок мікропошкодження коронок (якщо вони є) зникнуть – організм сам впорається з проблемою. При цьому ефективність процедури не знижується. Якомога рідше застосовуйте разом вугілля і соду. Обидва засоби містять абразивні речовини. Користь такого подвійного удару в багатьох випадках сумнівна, а ось небезпека витончення емалі-реальна. Використовуйте м’яку щітку. Не натирайте складом ясна. При появі кровоточивості припиняйте сеанси, пролікуйте ясна гелем «Метрогіл Дента». При виникненні білих плям припиняйте процедури, терміново записуйтеся до стоматолога. Не їжте при проведенні курсу фарбувальних продуктів.

В ідеалі процедуру слід проробляти перед сном. Якщо залишилися шматочки вугілля, які ввечері не вдалося прибрати, вранці вони легко вычистятся пастою.

Відкликання.

Народні методи користуються популярністю, особливо в періоди криз, коли економити доводиться на всьому. Вирішили прислухатися до порад подруг і знайомих, вже застосовували домашнє відбілювання вугіллям? Вивчіть відгуки бувалих.

«Я ходжу до стоматолога кожні 10-12 місяців. Лікар проводив професійне відбілювання, я був задоволений результатом. Цього року в силу обставин поки не встиг потрапити на прийом. Щоб вчасно прибирати наліт, користуюся вугіллям – жую раз в 2-3 тижні. Зуби стали трохи білішими. Але все одно до стоматолога піду, як тільки знайду час у своєму графіку».

«Зуби мене відтінком не радували. Стоматолог відмовляє від професійного відбілювання, запевняючи, що можуть з’явитися тріщини: зуби у мене тендітні, багато без нервів. Вирішила вдома приготувати пасту з вугіллям і лимонним соком. Ефект є! Чутливість не підвищилася. Але намагаюся не користуватися частіше 1 разу в 3 тижні, так як побоююся стирання емалі».

«У мене зуби темніють через те, що люблю каву, п’ю часом по 3 чашки в день. Стала чистити зуби сумішшю з вугілля і профілактичної пасти. Перший раз погано растолкла, підвищилася чутливість зубів. Ходила до стоматолога, там допомогли впоратися з проблемою. Тепер чищу акуратно, дрібно розтираю, застосовую дитячу щітку. Зуби білі – мене влаштовує ефект».

Поради доктора Зубастика.

Ну що ж, як завжди: скільки людей, стільки й думок. Чи будете ви використовувати древній метод очищення зубів за допомогою вугілля? Вирішувати тільки вам.

Кажу як лікар: з часткою скептицизму ставлюся до народних рекомендацій. Не тому, що вони не допомагають, а тому, що для їх застосування на практиці необхідно чітко знати: зуби і ясна здорові. Немає проблем, які могли б посилитися після використання активованого вугілля.

Головне, що ви повинні попередньо зробити, вирішивши застосовувати старий новий метод, – відвідати стоматолога. Він огляне порожнину рота, прибере вогнища запалення, визначить чутливість зубів і міцність емалі. Запитайте свого лікаря, чи можна вам вибілювати зуби вугіллям. Якщо він нічого не має проти, тоді сміливо пробуйте. Якщо у нього виникли сумніви, не застосовуйте процедуру. Можливо, вам підійде чистка ультразвуком в кабінеті стоматолога. Не шкодуйте на це грошей: здоров’я зубів важливіше.

Перефразовуючи народну мудрість, можна сказати: «Здоров’я ваших зубів – у ваших руках!». Бережіть зуби. Звичайно, можна купити нові, але вони будуть вже не свої.

Зазвичай зубний біль починає слабшати вже по дорозі в поліклініку і остаточно проходить через 10 хвилин сидіння в черзі на прийом до стоматолога.

Відбілювання зубів активованим вугіллям.

Останнє оновлення: 14.10.2019.

як відбілити зуби вугіллям

Вугілля використовується для відбілювання зубів з давніх часів. Ще в царській Росії селянські дівчата розтирали вуглинки з грубки і мазали цим порошком зуби. Люди досить швидко зрозуміли, що спалене дерево може зробити посмішку більш яскравою і, звичайно, користувалися цим.

Сьогодні цей спосіб також дуже популярний. І для цього є кілька простих причин:

доступність активованого вугілля — він продається в будь-якій аптеці; низька ціна, завдяки чому його можуть використовувати всі, стільки часу, скільки заманеться; зручна упаковка і форма.

Але чи так насправді добре відбілювання зубів активованим вугіллям, як це пропагують. Справа в тому, що у багатьох є стійкий стереотип — народні засоби нешкідливі, так як в них використовуються природні матеріали. Відсутністю хімії виправдовується часте і безсистемне застосування. В умовах ніколи не зупиняються міст це неймовірно привабливо. Тим більше, що та сама хімія і, власне, професійна чистка в порівнянні з вугіллям, варто цілий стан.

На ділі, в цілий стан вам може вилитися відновлення пошкодженої емалі. Воно нерідко потрібно після використання «безпечних» народних засобів.

Якщо ви хочете відбілити зуби якісно та безпечно — зверніться до фахівця, стоматолог підбере для вас оптимальні процедури і пояснить, як необхідно доглядати за зубами до і після відбілювання, щоб отримати максимум результату.

У випадку, коли не хочеться витрачати багато грошей, але є бажання відбілити зуби, відмінний варіант — скористатися спеціалізованими отбеливающими пастами та іншими засобами. Вони дозволять освітлити емаль на кілька тонів і зроблять ваші зуби більш здоровими. До них завжди є чітка інструкція із застосування, що гарантує дієвість і безпеку процедур.

Вирішили все-таки спробувати відбілювання за допомогою вугілля, робіть це правильно, щоб мінімізувати шкоду і отримати результат. Пропонуємо розглянути способи застосування, особливості, а також протипоказання.

Властивості активованого вугілля.

Спочатку для відбілювання використовувалися звичайні вуглинки, необхідно було всього лише розтерти їх і намазати на зуби. Активоване вугілля винайшли пізніше — під час Першої світової війни. Тоді його унікальні абсорбуючі властивості виявилися дуже доречними при створенні перших протигазів. Відкриття того, що вугілля здатне очищати рідини і гази від сторонніх домішок врятували життя багатьом солдатам.

На сьогоднішній день активоване вугілля широко використовується в побуті — це зручний і дешевий препарат, який дозволяє мінімізувати шкоду від отруєння. До складу плоских чорних таблеток крім деревного вугілля входять і інші органічні компоненти: кокосове вугілля, горіхова шкаралупа, фруктові кісточки.

При будь-якому складі таблетки активованого вугілля мають хороші фільтруючі і сорбуючі властивості. При зіткненні з зубами активні частинки швидко починають діяти, вбираючи осіли на поверхні зубів пігменти, які залишилися від чаю, кави та інших фарбувальних продуктів.

Протипоказання.

Як ми вже говорили вище, народні засоби зовсім не такі нешкідливі, як може здатися. До кожного з них варто ставитися обережно, адже завжди є шанс неправильно використовувати той чи інший засіб або, наприклад, помилитися з його дозуванням. Крім того, професійне лікування або відбілювання призначає стоматолог, при цьому він враховує стан емалі і організму в цілому.

З вугіллям справи йдуть досить просто. Якщо він потрапить в шлунок або на слизові, то шкоди не буде. Але ось використовуючи його занадто часто для відбілювання зубів, ви ризикуєте пошкодити емаль.

Справа в тому, що деякі люди, вірячи в міф про безпеку, починають вибілювати зуби за допомогою активованого вугілля кожен день. Це послаблює емаль, з-за чого вона стає більш чутливою, а це підсилює ризик виникнення карієсу, появи тріщин, що, звичайно, веде до неприємних відчуттів.

Крім того, пам’ятайте, що під час чищення зубів вугільним порошком, не варто сильно тиснути на щітку, так як це тільки збільшить ризик подряпати емаль. А різні пошкодження на поверхні зуба — прекрасне місце для накопичення залишків їжі, пігментів і бактерій, а значить, запорука того, що в майбутньому на цьому місці може з’явитися повноцінна дірка.

Відбілювання вугіллям не рекомендується людям, які носять або недавно зняли брекети. Також воно не підходить тим, у кого вже є пошкодження на емалі.

Не варто використовувати вугілля частіше, ніж один або два рази на тиждень, і найкраще поєднати процедуру зі зміцненням емалі. Зробити останнє можна за допомогою ремінералізуючих паст АСЕПТА.

Підготовка до відбілювання.

Щоб засіб спрацював, необхідно підготувати зуби. У кращому випадку скористатися професійним чищенням і перевірити зуби у стоматолога на наявність пошкоджень. Справа в тому, що наявність відколів і подряпин може перетворити відбілювання в дуже руйнівну процедуру, яка замість того, щоб зробити зуби чистіше, посилить їх чутливість і буде сприяти подальшому руйнування верхнього шару, а отже, зросте ризик появи карієсу та інших серйозних проблем.

Відбілювання зубів активованим вугіллям в домашніх.

Пропонуємо ознайомитися з трьома найбільш популярними способами відбілювання зубів вугіллям:

Додавання вугілля в зубну пасту. Тут є два варіанти. Перший — ви можете роздрібнити 8 — 10 таблеток до отримання однорідного порошку, далі засипати його в тюбик з пастою. Заведіть для цього окремий тюбик, щоб у вас була і звичайна і вугільна паста. Цей спосіб досить складний, так як механічно непросто додати вугілля у вузький отвір тюбика пасти. Можна поступити простіше, скориставшись другим способом — дробити по одній таблетці і змішувати вугілля з пастою на щітці, перед тим як почистити зуби. Використання чистого вугільного порошку. Тут вам не знадобиться ніяких добавок, подрібніть таблетку, порошок нанесіть на щітку і акуратно почистіть зуби, як звичайною пастою. Пам’ятайте, що речовина є абразивом, частинки можуть подряпати емаль, тому не варто чистити надто інтенсивно. Після процедури ретельно прополощіть ротову порожнину. Розжовування таблеток вугілля. Цей спосіб схожий на той, яким користувалися люди до появи зубних щіток. Тут немає нічого хитрого. Просто гарненько розжуйте таблетку, намагаючись, щоб вугілля потрапило на всі зуби. На процедуру у вас піде приблизно 4 — 5 хвилин. В кінці гарненько прополощіть рот. Це хороший спосіб, коли ви чистите зуби не вдома.

Після будь-якої з процедур між зубами можуть залишитися чорні частинки, якщо полоскання не прибрало їх повністю, почистіть зуби вологою щіткою без всього або із звичайною зубною пастою.

Що робити, щоб надовго зберегти результат.

Якщо ви вирішили відбілити зуби варто розуміти, що для хорошого результату недостатньо безпосередній чищення. Догляд повинен стати більш ретельним, інакше жовтий наліт швидко повернеться і всі витрачені зусилля пропадуть.

Крім того, бажано уникати вживання продуктів, в яких міститься велика кількість барвних речовин. Тому вам доведеться на якийсь час виключити з раціону чорний чай, кава, вино, кольорові лимонади, буряк і так далі. Не рекомендується вживати лимони та інші кислі продукти, так як відбілювання в будь-якому випадку послаблює емаль, роблячи її більш чутливою, не варто наносити їй більшої шкоди.

Альтернативи відбілювання зубів активованим вугіллям.

Існує безліч способів зробити посмішку білосніжною, звичайно, народні засоби в цій справі вам не помічники. Максимум, чого ви можете домогтися-емаль стане світліше на пару тонів.

Якщо ви дійсно хочете отримати помітний результат, зверніться до стоматолога. Вони запропонують вам безліч вельми ефективних варіантів, які умовно можна розділити на три групи. Крім того, лікар може порекомендувати вам професійну відбілюючу пасту АСЕПТА ПЛЮС, яка не тільки освітлить, але і зміцнить вашу емаль. До складу пасти входять екстракти календули і елеутерококу, що захищають ясна від запалення.

Професійна чистка.

У строгому сенсі дана процедура не є відбілюванням, але вона дозволить повернути природний колір емалі, який, як всім відомо, зовсім не білий. Після чищення ваші зуби стануть білішими, але будуть мати рідна жовтуватий відтінок, який їм надає дентин — шар, який просвічує з-під майже прозорої емалі.

Найпопулярніші способи чищення-механічна і ультразвукова. Перша проводиться за допомогою апарату AirFlow, який під тиском подає струмінь води з подрібненими абразивами. Це дозволяє прибрати м’який наліт і зробити зуби світлішими. Якщо на ваших зубах виявилися камені, краще скористатися другим способом-ультразвуковим чищенням. Випромінювання дозволяє розбити тверді відкладення, прибрати м’який наліт і послабити жовтизну.

Домашнє відбілювання.

Якщо потрібен найбільш щадний метод зробити посмішку білосніжною, домашнє відбілювання — це те, що підійде. Стоматолог розповість про проведення процедури, зробить зліпок з ваших зубів і виготовить спеціальні капи. Далі вам необхідно щовечора надягати капи зі спеціальним активним гелем. Тривалість курсу буде залежати від концентрації активної речовини в гелі та індивідуальних особливостей ваших зубів.

Кабінетне відбілювання.

Професійне кабінетне відбілювання-це група найефективніших і швидких способів отримати білосніжні зуби. Воно може проводитися різними способами:

лазерне відбілювання; хімічне; фотовідбілювання; і т. д.

Суть приблизно однакова: на підготовлені зуби наноситься гель на основі перекису водню, далі його активують за допомогою лазера або спеціальної лампи. При хімічному відбілюванні гель просто залишають на емалі на більш тривалий час. У кожному з випадків виділяється активний кисень, який нейтралізує жовті пігменти.

Клінічні дослідження.

Важливе вивчення клінічної ефективності лікувально-профілактичних засобів лінії «Асепта» при лікуванні запальних захворювань пародонту (А. В. Грудянов, В. Ю. Александровська, В. Ю. Корзунина) було проведено відділенням пародонтології ЦНИИС і ЧЛХ Росмедтехнологій в Москві. Аналіз отриманих результатів виявив досить високу ефективність бальзаму для ясен «Асепта», ополіскувач для порожнини рота «Асепта» при пародонтиті середнього ступеня тяжкості. Гель для ясен «Асепта» виявився також ефективним.

Відгуки споживачів.

linaly55 про зубну пасту АСЕПТА PLUS ремінералізація (irecommend.ru)

«Доброго часу доби Smile Сьогодні хочу поділитися з вами своєю знахідкою кінця 2017 року! І мова піде про зубну пасту АСЕПТА PLUS ремінералізація.

. Купила її абсолютно випадково, не прочитавши жодного відгуку! В аптеці на цю фірму була якась акція (а хто ж не любить заощадити і спробувати що-небудь новеньке) і я схопила її навіть не дивлячись. Випадковості не випадкові)).

. Чому ж саме вона?! Для мене не мало важливо те, яка паста на смак. Ця паста дуже приємна, не гірчить, має приємний присмак, а ГОЛОВНЕ. вона прекрасно очищає зубки і свіже дихання залишається на довго (приблизно на 3-4 години до прийому їжі).

Ще один плюс, це після вечірнього чищення зубів на ранок дихання у вас не як у верблюда Laughing out loud, а цілком собі нейтральне) Т. к. зубки у мене не ідеальні і багато чого з ними було зроблено (і пломби і виривання зубика), то це для мене є ВЕЛИЧЕЗНИМ ПЛЮСОМ. Саме з цією зубною пастою я не відчуваю проблем зі свіжістю дихання, та й нальоту, до речі, теж немає!

Витратиться вона дуже економічно. Всього однієї горошини вистачає, щоб почистити всі зубки.

Настійно РЕКОМЕНДУЮ спробувати цю зубну пасту! Коштує вона в районі 200-250 рублів (в залежності в якій аптеці брати)!»

Ольга Макс про зубну пасту Асепта Plus ремінералізація (otzovik.com)

як відбілити зуби вугіллям

«Привіт всім читачам!

Про таку буденну річ як зубна паста, відгуки у мене не так часто можна побачити, тільки якщо мені щось дуже сподобалося або не сподобалося.

Зараз мова піде про нову для мене зубну пасту Асепта Plus ремінералізація, про яку я дізналася на просторах відгомону. Дізналася-запам’ятала і в певний момент ця інформація мені придалася…

…Отже, повернемося до Асепте. Упаковка стандартна, тут ніяких інновацій.

Рекомендується для ремінералізації( відновлення) зубної емалі і для зниження її чутливості. Були проведені клінічні дослідження, які підтвердили, що паста справляється з заявленими обіцянками більш ніж на 60%.

Склад зубної пасти, напевно, непоганий, я не спеціаліст по розбору складів зубних паст, мені достатньо інформації від виробника про те, що паста не містить лаурилсульфату натрію( його отже надмірно в нашому житті), фторидів і антисептиків….

…Сама паста блакитно — салатового кольору( не знаю чи є такий в природі))), мені так здається. Консистенція у неї трохи рідші, ніж у стандартних паст, тому і витрата трохи більше. Аромат свіжий, не сильний, як і смак пасти. Останнє для мене особливо важливо, терпіти не можу термоядерний, гостро-ментоловий вибух у себе в роті. Смак дуже гармонійний і м’який.

Очищаючі властивості у пасти відмінні, з моїм зубним нальотом легко справляється, витрата нормальний, я користуюся пастою приблизно три тижні — витратила, мені здається, половину.

Чутливість нормалізувалася після другого застосування, що мені дуже навіть сподобалося.

Тобто обіцянки виробника не порожні слова — паста працює.

З цікавості зайшла на сайт Асепта і знайшла там купу цікавих продуктів для порожнини рота, буду пробувати, однак.

А поки, із задоволенням рекомендую зубну пасту Асепта Plus ремінералізація».

Для точної діагностики звертайтеся до фахівця.