як можна відбілити зуби вдома

10 способів відбілити зуби вдома безпечно і ефективно.

Ми всі бачимо рекламні ролики зубних паст, де йдеться про те, що Вам буде потрібно тільки чистка для блискучих білих зубів. Але чи дійсно вони працюють?

Чому зуби жовтіють?

Наявність блискучих білих зубів було для багатьох неможливою мрією. Але це не так, оскільки у нас є рішення вашої проблеми. Спочатку нам потрібно дізнатися причину пожовтіння зубів. Ваші зуби покриті гладким шаром емалі, який зазвичай білий. Існує ще один нижній шар, званий дентин (який має жовтий колір), який проявляється, коли емаль зношується.

Знос емалі є результатом певного небажаного способу життя, дієтичних і гігієнічних звичок. До них відносяться неадекватна чистка, надмірне споживання темних напоїв, таких як чай або кава, і навіть куріння. Інші звички, які можуть пошкодити зубну емаль, включають кусання нігтів і вживання занадто великої кількості солодких напоїв і соди. Крім того, є певні продукти, які можуть викликати фарбування зубів. До них відносяться вино, чай, кола, спортивні напої, ягідні морси, соуси, солодощі.

Отже, тепер, коли ми знаємо, що викликає фарбування зубів , давайте виберемо кошти для вирішення проблеми жовтих зубів. Ці процедури дадуть вам блискучі білі зуби протягом декількох тижнів. Найприємніше те, що вам не потрібно нічого купувати, щоб отримати інгредієнти. Всі вони доступні поруч з вами, на вашій кухні!

Прості домашні засоби для відбілювання зубів.

Додаткова порада. Якщо змішування соди і зубної пасти не спрацює для вас, змініть рецепт і змішайте харчову соду з лимонним соком і оцтом. Це повинно бути краще. Скрабування зубів содою протягом двох хвилин тричі на тиждень зробить справжнє диво. Апельсиновий пілінг для відбілювання зубів Візьміть апельсинову шкірку і протріть її білою стороною по зубах. Нехай сік залишиться на ваших зубах протягом трьох-п’яти хвилин. Ретельно очистіть зуби, щоб видалити залишки соку або целюлози. Робити це можна щовечора, перш ніж лягати спати майже тиждень, це допоможе вам позбутися від жовтизни вашої емалі . Апельсинова шкірка має вітамін С, який володіє освітлюючими властивостями, що допомагає вам вибілювати зуби.

Перекис водню для відбілювання зубів 1 ковпачок, повний перекису водню Склянку теплої води Змішайте ковпачок з перекисом водню в склянці теплої води. Візьміть його в рот на пару хвилин для більш білих зубів. Включіть процедуру використання пероксиду водню в ваш звичайний режим догляду за зубами протягом від тижні від 10 днів, щоб побачити видимі результати. Перекис водню володіє відбілюючими властивостями і, таким чином, допомагає в відбілюванні зубів.

Лимон для відбілювання зубів 1 лимон 2 чайні ложки солі Візьміть лимон і вичавіть його сік. Змішайте цей сік з двома чайними ложками солі, щоб зробити пасту. Тепер втирайте цю суміш в зуби. Робіть скрабування інтенсивним. Нехай засіб залишиться на пару хвилин. Змийте теплою водою. Використовуйте цю суміш двічі на тиждень, поки не почнете бачити ефективні результати. Лимон має відбілюючі властивості, які можуть допомогти відбілювати ваші пожовклі зуби. Обережно — Лимон містить лимонну кислоту, яка може зруйнувати зубну емаль при надмірному вживанні.

Сіль для відбілювання зубів 1 чайна ложка солі Шматочок зубної пасти розміром з горошину Візьміть шматочок вашої зубної пасти розміром з горошину і додайте чайну ложку солі. Тепер чистіть зуби цією сумішшю, як зазвичай. Замініть звичайну процедуру використання щітки на чистку сіллю і зубною пастою, поки не побачите результати. Сіль відмінно підходить для ваших зубів, тому що це допоможе вам відновити втрачені мінеральні речовини в зубах; таким чином, не тільки очищаючи зуби, але і робить їх сильнішими. Альтернативна порада. Ви також можете використовувати пасту з солі і харчової соди, щоб отримати аналогічні результати на ваших зубах.

Базилік для відбілювання зубів Вам буде потрібно жменька листя базиліка. Висушіть листя базиліка на сонці протягом двох годин. Після цього зробіть пасту листя і змішайте її зі звичайною зубною пастою. Чистіть зуби цією сумішшю. Замініть звичайну процедуру чищення цим, і ви обов’язково побачите зміну через тиждень.

Вугілля для відбілювання зубів 1 чайна ложка деревного вугілля Зубну пасту розміром з горошину. Візьміть чайну ложку деревного вугілля і змішайте його з пастою розміром з горошину. Чистіть зуби цією сумішшю.Робіть це двічі на день, щодня, поки не побачите видимі зміни. Більшість харчових продуктів, які ми їмо, мають в них дубильні речовини, і вони можуть бути ефективно видалені активованим вугіллям. Пориста поверхня деревного вугілля збирає небажаний матеріал і утримує їх в порах, залишаючи навколо нього чистоту. Це не впливає на емаль ваших зубів.

Маргоза для відбілювання зубів Від 3 до 4 крапель масла Маргози Зубну пасту розміром з горошину Змішайте три-чотири краплі олії Маргози із звичайною зубною пастою розміром з горошину. Чистіть зуби цією сумішшю. Чистка двічі на день з цією сумішшю, а не тільки вашої звичайної зубною пастою, покаже помітні результати вже скоро.Маргоза відома своїми дивовижними лікувальними властивостями в Аюрведі, одним з яких є відбілювання зубів. Цей маленький лайфхак для і догляду за порожниною рота передавався з покоління в покоління.

Бананова маска для відбілювання зубів 1 бананова шкірка Візьміть шкірку банана і протріть його по зубах протягом двох-трьох хвилин. Залиште на кілька хвилин. Потім почистіть зуби звичайною щіткою. Робіть це двічі на день, поки не побачите зміну кольору ваших зубів. Бананова шкірка має такі мінерали, як калій, магній і марганець, які допомагають відбілювати зуби.

Раніше вчені розповіли, як відбілити зуби активованим вугіллям.