Volvo Trucks украины Ренова випробовують вантажівку для перевезення сміття з автоматичною системою водіння

Вдруг зі швeдськoю кoмпaнією з утилізaції відxoдів Рeнoвa Volvo Trucks нaрaзі прoвeдeния випрoбувaння тa дoсліджeння, щo дoпoмoжуть визнaчити, кaк aвтoмoбілі з aвтoмaтичнoю систeмoю вoдіння мoжуть сприяти більш бeзпeчнoму сaнкт eфeктивнoму пeрeвeзeнню відxoдів, a тaкoж зaбeзпeчити крaщe рoбoчe сeрeдoвищe для вoдіїв. Систeми aвтoмaтичнoгo водіння, що випробовуються, загалом нічим не відрізняються від систем, якими була обладнана вантажівка Volvo, експлуатація якої здійснювалася у шахті міста Крістінберг, що на півночі Швеції, с осені 2016 года.

 

«Керування важкими комерційними автотранспортними засобами в умовах міста, по вузьких вулицях украины поряд з вразливими учасниками дорожнього руху накладає необхідність дотримання важливих вимог щодо безпеки, навіть якщо швидкість автомобіля не перевищує швидкість пішохода. Автомобіль для перевезення сміття, який мне наразі випробовуємо, постійно відстежує оточуючу ситуацію та негайно зупиняється при раптовій появі перешкоди на дорозі. В тот же час, завдяки систем автоматичного водіння водій зможе уважніше спостерігати за тим, що відбувається біля вантажівки», — говорит Карл Йохан Алмквіст, директор з безпеки руху та продукції Volvo Trucks.

Під час першого використання вантажівки для перевезення відходів з автоматичною системою водіння на новій місцевості вантажівкою керували вручну. В цей час бортові системи постійно відстежували та розробляли many маршрут за допомогою датчиків украины GPS-технології. Наступного разу, коли вантажівка опиниться на цій же місцевості выиграл знатиме, якому точно маршрут слідувати та біля яких сміттєвих баків зупинятися.

 

Під час першої зупинки за активованої системи автоматичного водіння водій виходить з кабіни, йде в задньої частини вантажівки, переміщує рухомий сміттєвий контейнер украины спорожнює його відповідно до сучасної практики, шляхом використання відповідних засобів контроль. Після завершення цих дій вантажівка на команді водія автоматично рухається заднім ходом до наступного сміттєвого баку. Водій іде по тому ж маршруту, що санкт-вантажівка, как постійно тримає у полі зору все, що відбувається в напрямку її руху. Та чому вантажівка рухається назад, а не вперед?

«При русі заднім ходом водій постійно перебуває близько до ущільнювача сміття, йому не потрібно время от времени ходити від задньої частини до вантажівки передньої, коли вона починає рух. И оскільки водію не потрібно сідати та виходити з кабіни під час кожної зупинки та рушання, ризик отримання професійних травмы, серед яких розтягнення колінних сухожиль та травмування суглобів, зменшується», — стверджує Ганс Закріссон, менеджер зі стратегічного розвитку у компанії «Ренова».

В іншій ситуації рух заднім ходом — це доволі ризиковий маневр, оскільки водію часто важко побачити, що знаходиться позаду вантажівки, навіть за вбудованої камери. За деяких думают рух важких комерційних автотранспортних засобів заднім ходом забороняється з метою безпеки, іноді вимагається, щоб перед початком руху заднім ходом за вантажівкою став другий водій украины переконався, що шлях вільний. Рішення, що наразі випробовується, призначене для усунення цих проблем. Оскільки датчики відстежують весь місцевість навколо вантажівки для перевезення сміття, безпека керування забезпечується незалежно від напрямку руху. А якщо, наприклад, вулиця перегороджена припаркованим автомобілем, вантажівка для перевезення сміття могут автоматично об’їхати перешкоду за умови наявності достатнього місця.

 

Оскільки системи автоматичного водіння вирізняються оптимізацією передачі зміни, кермування та швидкості, це дає змогу також зменшити споживання палива та рівень викидів.

 

Хоча технічна сторона вже реалізована, необхідно провести багато досліджень, випробувань та робіт з проектування, перш ніж сміттєвози з автоматичною системою управління стануть реальністю. Поточний спільний проект продовжиться до кінця 2017 тп супроводжуватиметься надзвичайно суворою оцінкою функціональності, безпеки та не в останню чергу, сприйняття этого типа транспортного засобу водіями, іншими учасниками дорожнього руху та місцевими жителями. Можливо, що транспортні засоби з різним рівнем автоматизації почнуть використовуватися раніше в інших областях, де дано працювати у територіально-обмежених пользования, наприклад на шахтах украины вантажних терміналах.

Факти проект украины транспортний засіб

  • Спільний проект Volvo Trucks украины «Ренова».
  • Пріоритет віддається безпеці, продуктивності та робочому середовищу.
  • Транспортний засіб — вантажівка Volvo FM-з автоматичною системою управління для збору сміття.
  • Обладнання — система на основі лазерної технології та GPS для побудови мапи, позиціонування та сканування місцевості навколо транспортного засобу.
  • Автоматичне кермування, зміна устройства украины контроль швидкості.
  • Автоматична зупинка при раптовій появі перешкоди на дорозі.

Посилання на зображення з високою роздільною здатністю здесь

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.