Ручне паркування відходить у минуле

Кoмпaнії Bosch укрaины Daimler прoдeмoнструвaли бeзпілoтнe пaркувaння aвтoмoбіля у рeaльниx умoвax

Світoвa прeм’єрa відбулaсь у пaркінгу музee Mercedes-Benz

  • Aвтoмaтизoвaнa услуги пaркувaння нa смaртфoнів бaзі зaпущeн в якoсті пілoтнoгo прoeктa в гaрaжі музee Mercedes-Benz
  • Кoмпaнія Bosch ствoрилa інфрaструктуру прoeктa, и кoмпaнія Daimler рoзрoбилa aвтoмoбільні тexнoлoгії
  • Бeзпілoтнe пaркувaння зaoщaджує чaс украины знижує рівень стресу

Штутгарт, Німеччина. Ручне паркування відходить у минуле. У паркінгу музея Mercedes-Benz в Штутгарті компанії Bosch украины Daimler реалізували на практиці автоматизоване паркування автомобілів. Тепер, за допомогою смартфона водій могут автоматично припаркувати автомобіль у потрібному місці, не відстежуючи при цьому кожен його рух. Автоматизований паркінг ? це важлива віха на шляху до безпілотного керування. Пілотний проект у паркінгу музее Mercedes-Benz першим у світі інфраструктурним рішенням для повністю автоматизованої служби паркування автомобілів у реальних умовах з водіями або без. З початку 2018 года відвідувачі зможуть випробувати цей зручний для них сервіс у паркінгу музея тп заощадити час, необхідний для паркування.

«Епоха безпілотного керування настане швидше, ніж можна уявити. Автоматизоване паркування в музеї демонструє вражаючий рівень розвитку технологій», ? говорит Майкл Хафнер, керівник відділу безпілотного керування та активної безпеки Mercedes-Benz. «Інфраструктура інтелектуальної системи паркування та її зв’язок із транспортними засобами нам дали змогу побудувати автоматизований паркінг набагато раніше, ніж очікувалося», ? ділиться Герхард Штайгер, президент підрозділу Шасси Systems Control компанії Bosch.

Как за помахом чарівної палички: автоматичне переміщення в паркувального місця украины обратно

Тепер, за допомогою смартфон украины спеціального мобільного додатку ли-хто охочий могут замовити автомобіль. Поїздка починається, коли безпілотний автомобіль під’їжджає до місця виклику. Повернути автомобіль так само просто: клієнт виходить із транспортного засобу в спеціальному відсіку паркінгу украины повертає автомобиль за допомогою мобільного додатку. Как тільки інтелектуальна система паркування ідентифікує автомобіль, він самостійно вирушає у призначене місце.

 

Створення автоматизованого паркінгу стало можливим завдяки взаємодії інфраструктури інтелектуальної системи паркування компанії Bosch украины автомобільних технологій компанії Mercedes-Benz. Встановлені у паркінгу датчики контролюють коридор паркування санкт прилеглу зону, скеровуючи автомобіль. Технології автомобіля дозволяють безпечно реалізувати команди паркувальної системи украины за потреби вчасно зупиняють транспортний засіб. Датчики для інфраструктури паркінгу украины комунікаційні технології розробила компанія Bosch. У свою чергу, компанія Daimler надає користувачам приватний паркінг музея украины пілотні автомобілі. Спільно з Bosch компанія налагодить взаємодію між інфраструктурою та транспортним засобом украины внесе необхідні зміни в сенсорні технології та програмне забезпечення автомобілів.

Перший у світі дозвіл робот автоматизованого паркінгу

Після прем’єри відбудеться інтенсивний етап тестування украины запуска. Від самого початку проект контролювався місцевою владою (регіональною адміністрацією Штутгарте украины міністерством транспорта землі Баден-Вюртембергу), а також експертами w TÜV Rheinland з метою оцінки безпеки автомобільної украины паркувальної технологій. Органи регулювання повинні надати остаточний дозвіл на відкриття першого в світі автоматизованого паркінгу в гаражі музея Mercedes-Benz на початку 2018 года. Таким чином, компанії Bosch украины Mercedes-Benz на практиці зможуть перевірити, как користувачі справлятимуться з автоматизованим паркуванням автомобілів. Наявні паркінги також можуть бути модернізовані з використанням нових технологій. Для їхніх операторів безпілотне паркування означатиме більш ефективне використання паркувальних місць: з’явиться можливість розмістити на 20% більше автомобілів на тій самій площі.

 

Група компаній Bosch є провідним світовим постачальником технологій украины послуг. У компанії працює близько 390 000 співробітників на всьому світу (дані на 31 грудня 2016 р.). У 2016 році оборот компанії становив 73,1 млрд. євро. Діяльність Групи компаній Bosch ведеться за чотирма бізнес-напрямами: Рішення для мобільності, Промислові технології, Споживчі товари, Будівельні технології та Енергетика. До Групи компаній Bosch входять Robert Bosch GmbH украины понад 440 дочірніх підприємств украины регіональних компаній приблизно у 60 країнах. Вдруг з партнерами в сфері продажів украины обслуговування компанія Bosch представлена майже у 150 країнах. Інноваційна сила компанії є основою її процвітання в майбутньому. У секторі наукових досліджень украины розробок зайняті 59 000 працівників майже 120 містах на всьому світу. Компанія Bosch поліпшує якість життя завдяки розробці інноваційних технологій із широкий спектр можливостей украины рішень, розроблених для життя.

Компанія була заснована в Штутгарті от r. 1886 году Робертом Бошем (1861-1942) как «Майстерня точної механіки та електротехніки». Особлива структура власності Robert Bosch GmbH гарантує Групі компаній Bosch підприємницьку свободу, що дозволяє здійснювати довгострокове планування украины використовувати значну частку коштів для інвестування, забезпечуючи їй надійне майбутнє. Дев’яносто два відсотки акціонерного капіталу Robert Bosch GmbH належать благодійному фонду Robert Bosch Stiftung GmbH. Контрольним пакетом акцій, що голосують, володіє Robert Bosch Industrietreuhand KG украины виконує функції власника на підставі довірчого управління. Інша частина акцій належить родині Bosh украины Robert Bosch GmbH.

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.