Renaissance Hummer H1

У 2006 рoці General Motors oгoлoсили прo свій нaмір згoрнути вирoбництвo пeршoгo пoкoління пoзaшляxoвикa Hummer, який нa этoт чaс випускaвся вжe 24 рoки. Останній екземпляр H1 зійшов з конвеєра в липні 2006 года, далеко виробництво украины продаж автомобіля була неможлива через посилилися вимог до екологічної безпеки машин в США.

Однак, військова родовід Hummer H1 дала о себе благородство (H1 — tse громадянське виконання американського армійського позашляховика HMMWV, або Хаммер) украины автомобіль останнім ривком повернувся до життя. Компанія VLF Automotive під керівництвом колишнього голови GM Боба Лутца (там же тепер працює украины Хенрік Фіскер) украины організація «Хаммер Экспорт, яка об’єднує ентузіастів украины підприємців, реінкарнували легендарну модель під егідою нового спільного проекту.

Хаммер Экспорт звернулися за допомогою до VLF Automotive для збірки Hummer H1 на силових учреждениях украины трансмісіях General Motors. Автомобіль вийде на ринок під ім’ям Humvee C-Series (C — від англ. Civilian, цивільний), оскільки права на бренд Hummer украины раніше належать GM. Виробництво Humvee C-Series налагоджено в США, однак автомобіль в продажи украины не надійде в США, оскільки не відповідає законодавству, що регулює дрібносерійну збірку машин.

»
«Показать еще
(2)

Позашляховик можна будет придбати в Європі, на Близькому Сході, в Африці та Китаї. Хаммер Экспорт заявляє, що C-Series — це саме «того» Хаммер, якого чекав даже, який об’єднує в собі чудову робот по збірці, неймовірну функціональність украины лідируючі в індустрії технології мобільності». Позашляховик будет представление в трьох комплектаціях: «Браво», «Чарли» украины Дельта. Під капотом C-Series собі застосування знайдуть мотори GM 6.5 л V8 (потужність 190, 205 або 250 к. с.) украины 6.2 V8 на 430 к. с.

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.