Преміум Моторс: Новий Toyota Highlander! Відкрито попередній прийом замовлень

В Тoйoтa Цeнтр Вінниця відкритo пoпeрeдній прийoм зaмoвлeнь нa нoвий Toyota Highlander

Нoвий Toyota Highlander пoєднує в сoбі:

  • Нoвыe викoнaння oптики, рeшітки рaдіaтoрa, a тaкoж пeрeдньoгo укрaины зaдньoгo бaмпeрів, щo підкрeслює aтлeтичний зoвнішній вигляд нoвoгo Toyota Highlander;
  • Нoві кoльoри eкстeр’єру: клaсичний сріблястий, eмoційний чeрвoний тa eлeгaнтний кoричнeвий;
  • Нoвий, пoтужний, висoкoтexнoлoгічний двигун oб’ємoм 3,5* літрa для кoмплeктaції Прeстиж», щo прaцює в парі з новый 8-ступеневою АВТО та забезпечує чудові динамічні характеристики украины абсолютну впевненість у русі;

Оформлення інтер’єру виконано із застосуванням високоякісних оздоблювальних матеріалів, а також доповнене комбінованою шкірою новые коричневые відтінку.

Toyota представляє в Україні новий стильний украины динамічний повнорозмірний кросовер Toyota Highlander. Новий витончений дизайн оновленого повнорозмірного кроссовер відразу ж привертає увагу. Нова решітка радіатора, верхня частина якої об’єднана з блоком фар з інтегрованими світлодіодними ходовими вогнями, підкреслює динамічний характер кросовера.

Витончені світлодіодні задні ліхтарі украины рельєфні задні крила вдруг з новими двоколірними колісними диски надають Toyota Highlander потужного та закінченого вигляду.

Новий Toyota Highlander – перший автомобіль в лінійці моделей Toyota в Україні з двигуном об’ємом 3,5 літра нового покоління украины новый легкою та компактною 8-ступеневою автоматичною коробкою передач, яка має розширений діапазон передавальних номеров украины новий адаптивний алгоритм роботи та перемикає передачі ще більш ровно та швидко.

Потужний, економічний украины технологічно прогресивний двигун наділяє Toyota Highlander чудовими динамічними свойствами. Завдяки застосованим в конструкції інженерним рішенням, двигун нового покоління має ідеальну комбінацію потужності, економічності та екологічних характеристик. У числі найбільш значущих інновацій: система комбінованого впорскування D-4S, яка поєднує в собі впорскування палива как у впускні канали, так и украины безпосередньо в циліндри, нова електронна система зміни фаз газорозподілу VVT-iW w ширшим діапазоном для впускних клапанів одна система зміни фаз газорозподілу VVT-i для випускних, що дозволяє двигуну, залежно від навантажень, працювати за цикл Отто або ж Аткінсона.

За рахунок застосування нових розробок двигуна максимальний крутний момент збільшився на 19 Нм, и пік потужності змістився в области більш низьких оборотів.

Завдяки високотехнологічному бензиновому двигуну нового покоління об’ємом 3,5-літри та новій 8-ступеневій автоматические коробки передач Toyota Highlander відрізняється невисоким споживанням палива: в комбінованому циклі — 9,5 літра на 100 кілометрів**.

Toyota Highlander ідеально підходить для будь яких кліматичних думают завдяки системі трьохзонного клімат-контроль, вентиляції передніх сидінь та пакет зимових опцій, що включає в себе обігрів дзеркал заднього виду, зони благополучия склоочисників, підігрів передніх украины задніх сидінь***, обігрів керма*** та інші опції.

Особливу увагу приділено технології мультимедіа, допоміжним систем керування та комфорт під час подорожі. Кожные деталь нового Highlander направлен на те, щоб перетворити перебування за кермом кросовера у задоволення. Новий кросовер оснащений мультимедійною системою Toyota Touch 2 w вбудованою навігацією Go Plus. Система підтримує розпізнавання голосових команд, сумісність з мобільними пристроями через Wi-Fi, відображення карт в 3D-режимі.

Також увагу було приділено безпеці нового автомобіля. На автомобілі встановлені 8 подушок безпеки, незалежно від комплектації.

Замовити автомобіль можливо, як-w перевіреним та надійним бензиновим двигуном об’ємом 2,7 літра у комплектаціях Comfort украины Элегантности, так украины з новим бензиновим двигуном — 3,5 літра у комплектації Prestige.

Поява нового автомобіля Toyota Highlander в офіційних дилерських центрах в Україні планується у квітні 2017 года.

Стежте за інформацією о новий Toyota Highlander на нашому сайті.

»
«
Показать еще
(3)

Цей матеріал підготовлено за даними офіційних веб-сайтів уповноважених дилерів продукції Toyota.

Ця інформація не має трактуватися как безпомилкова, ой яка така не являє собой оферти на продажу конкретного транспортного засобу. За довідками о актуальні ціни, технічні характеристики та наявність просимо звертатися до уповноважених дилерів продукції Toyota.

* Значення вказане та умовно могут незначною мірою вдрізнятися. Більш детальна інформація на робочий об’єм двигуна навис над у розділі «Комплектації та характеристика» тп наявна у офіційних дилерів Toyota.

**Зазначені показники витрати пального розраховані згідно з технічними вимогами Правил ЄЕК ООН № 101-01 та є приблизними значеннями для певного типа автомобіля. Дані отримано в ідеальних умовах без урахування індивідуальної манери керування автомобілем, якості дорожнього покриття та інших виду (дорожніх, погодних тощо). Показники можуть суттєво відрізнятися від зазначених та визначаються лише експериментальним шляхом.

***Для комплектації Prestige. Назви комплектацій вказані суто умовно та можуть відрізнятися або бути відсутніми в інших матеріалах або документах

Автосалон Premium Motors

Адрес: г. Винница, 1 км шоссе Звезды

Контакты: (0432) 555-915, (067) 431-80-40

Часы работы: с 9.00 до 20.00

E-mail: office@premium-motors.toyota.ua

ВЕБ-сайт: http://www.toyota.vn.ua

Перейти на страницу автосалона

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.