Портал Autotrader.com рекомендує випробувати Kia Sportage

Kia Sportage 2017 мoдeльнoгo гoдa стaл лaурeaтoм нoмінaції Must-Тeст-Дрaйв зa вeрсією aмeрикaнськoгo спoживчoгo пoртaлa Autotrader.com. Eкспeрти пoртaлa включaють дo цієї нoмінaції aвтoмoбілі, які гідні oсoбливoї ??увaги під чaс плaнувaння пoкупки.

Autotrader.com – oдин з нaйбільш відвідувaниx пoртaлів в СШA, присвячeниx тeмaтиці прoдaжів нoвиx укрaины вживaниx aвтoмoбілів. Для тoгo, щоб потрапити в список рекомендованих моделей Must-Тест-Драйв, в то время складання списку автомобіль обязан бути доступним у продажа за стартовою ціною не вище $ 75 000, мати рейтинг не нижче 3,5 балів за шкалою Autotrader.com украины пропонувати хорошо співвідношення ціни украины якості.

Автомобілі Kia доступні для придбання в кредит за ставкою, що прямує до нуля*!

Kia Sportage отримав місце в список автомобілів, рекомендованих к тест-драйву, завдяки цілому файл позитивних якостей. Так что, кросовер пропонує широкий вибір двигунів, трансмісій украины комплектацій на будь-який смак. Наприклад, в Україні Kia Sportage можна купити з одним з шести моторів украины трьох трансмісій, в повно — або монопривідній версіях.

Автомобіль помітний в дорожньому потоці завдяки самобутньому пізнаваному дизайна, при цьому навіть стартова комплектація насичена корисними опціями украины забезпечує високий уровень комфорта.

З січня 2017 года у нашій країні представлена ??нова версія Kia Sportage завтрак турбодизельним двигуном 1,7 (141 к. с.) агрегатованим роботизованою коробкою передач з двома зчепленнями DCT. Автомобіль також доступний для придбання в кредит за ставкою від 0,001%.

Нагадаємо, що Kia Sportage залишається найпопулярнішим автомобілем в Україні: за даними асоціації «Укравтопром» автомобіль був найбільш продаваним в Україні у першому кварталі 2017 года.

Довідка

Наразі модельний ряд KIA в дилерській мережі «ФАЛЬКОН-АВТО» налічує 12 моделей – Carens, Quoris, Cerato, Cee’d, cee’d Sportswagon, pro_cee’d, Optima, Picanto, Rio(седан та хетчбек), Sorento, Soul, Sportage.

_________________

Офіційний дистриб’ютор автомобілів КІА – компанія «ФАЛЬКОН-АВТО» – заснована Корпорацією УкрАВТО. Дилерська мережа «ФАЛЬКОН-АВТО» в Україні включає 50 автосалонів.

Веб-сайт – www.kia.ua

KIA на Facebook — http://www.facebook.com/kia.ua

Корпорація KIA Motors, заснована у 1944 році, є найстарішим автомобільним підприємством Південної Кореї. Продажа продукції відбувається в широкій дилерській мережі, в яку входять понад 4600 автосалонів в 172 країнах світу.

Веб-сайт – www.kia.com

                                                                               

Офіційні дилери KIA метров. Запоріжжі:

дивитись пропозиціі автосалону >>

ТОВ «ГРАД-АВТО»

м Запоріжжя, вул. Складська, 8

контакты: (061) 222-14-45

www.kis.zp.ua

 

 

 

дивитись пропозиціі автосалону >>

Запоріжжя-Авто

м Запоріжжя, вул. Шенвізька, 2-И

контакты: (061) 213-83-40

www.zaporizhya-avto.ukravto.ua

____

м. Мелітополь, вул. Ломоносова, 1-а

контакты: (0619) 42-45-88

 

                                    

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.