Новий седан від японського виробника Mitsubishi Motors

Дeбют нoвoгo сeдaну Mitsubishi Lancer Grand нa «живиx» фoтoгрaфіяx. Япoнський вирoбник Mitsubishi Motors плaнує зaпрoпoнувaти нoвий компактний седан Grand Lancer на китайському ринку, а також в ряді країн Азіатського регіону. Напередодні, раз з цією інформацією, в мережі з’явилися «живі» фотографії новинки, яка була раніше представлена ??на Тайвані.

Как неодноразово зазначалося раніше, японський виробник прийняв рішення припинити продажі моделі Lancer на багатьох ринках світу. Однак нещодавно компанія розсекретила оновлений седан, який вдруг breakfast новый зовнішністю отримав нову назву.

За даними численних іноземних ЗМІ, на цей момент керівництво бренда розглядає можливість виведення новинки ринок Китае, а також перспективи продажів седан в інших країнах Азіатського регіону. Де украины, в частности, коли з’явиться автомобіль, не уточнюється.

Коротенько нагадаємо, після поновлення у автомобіля разюче змінився дизайн екстер’єру, тепер він виконаний відповідно до нового напрямком Dynamic Shield. Плюс до всього, машина отримала переглянуту світлотехніку, а також нові бампери. У компанії відзначили, що в конструкцію седан був внесений ряд поліпшень, за рахунок чого він став тихіше украины комфортніше.

»
«

Показать еще
(1)

На старті продажів новий Mitsubishi Lancer Grand запропонують з єдиним безальтернативним двигателя, об’ємом 1,8 літра. Цей агрегат здатний виробляти 138 (140) сил. У ролі трансмісії виступає безступінчатий варіатор CVT.

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.