Як не помилитися з вибором поставщика в Івано-Франківську?

Кoристувaчі мeрeжі бы вжe пeрeкoнaтись нa влaснoму дoсвіді, щo нe всі прoвaйдeри Івaнo-Фрaнківськ дoбрoсoвісні і зaбeзпeчують клієнтів підключeнням с зaявлeнoю в дoгoвoрі швидкістю. Зoкрeмa, більшість житeлів міста зазвичай скаржаться на те, що їхнє підключення не настільки стабільне, як можно було очікувати. Крім того, швидкість інтернету майже в усіх випадках залишає бажати кращого, а постійні проблеми с доступом в інтернет через погодні умови-чи інші «силы мажорні ситуації» змушують користувача витрачати час, нервы гроші і дарма. Адже він не получать эту послугу, яку оплатить эти услуги.

Як якісно підключити інтернет і забути про постійні проблеми с доступом до мережі?
Оглядаючи умови, які пропонують провайдери Івано-Франківська, зверніть увагу на компанію «Фрінет», мак хорошо зарекомендувала не лише в Івано-Франківську, але й в інших містах України. Не всі інтернет провайдери Івано-Франківська готові запропонувати настільки якісне і швидке підключення, яке буде і стабільним служитиме клієнту багато років, не викликаючи проблемы в процесі користування.

Відтепер підключити інтернет на надійного поставщика просто, якщо довіритись національному оператора справді широкосмугового доступу до інтернету. На даний момент компанія обслуговує більше 120 тисяч абонентів на всій території України, включаючи навіть невеликі міста. Зокрема, «Фрінет» охопила величезну територію — від Львова в Мелітополя!

Чому варто підключити інтернет саме «Фрінет»?
Спеціалісти створюють мережі згідно технології FTTx, яка передбачає використання 10 w 40 гігабітних магістралей. Також професіонали користуються в роботі керованим устаткуванням, яке також відіграє значну роль в стабільності доступ в інтернет для усіх користувачів. Швидкість до 1 Гбіт/с порадує всіх потенційних користувачів, які вже звикли до повільного завантаження інформації. В процесі проектування і створення мереж використали лише краще устаткування від D — Link, Cisco, ZTE, Juniper Networks і навіть Edge-core.

Всі втомились від того, що інтернет провайдери Івано-Франківська не надають постійної технічної підтримки, а більшість с ними навіть не використовують для обслуговування абонентів Call-центри. Консультанти «Фрінет» працюють цілодобово, оскільки розуміють, що інтернет может знадобитись Вам быть який момент, а проблеми можуть з’явитись навіть в нічний час. Ви відчуєте підтримку професіоналів, які також здійснюють постійний моніторинг роботи мережі. Для найменших складнощів спеціалісти допоможуть повернути підключення в якісний стан.

Потрібен інтернет Івано-Франківськ? Довірте процесс підключення компанії «Фрінет» i переконайтесь, що інтернет ніколи не принесе жодного отрицательный!

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.