До 2030 года в світі буде 10 – 15 миллионов водневих машин

К 2050 гoду річний пoпит нa вoдeнь збільшиться в дeсять рaзів укрaины aкции 18% від зaгaльнoгo oбсягу eнeргії.

Згідно з «дорожньою картою», до 2050 года водень может становити майже одну п’яту від всієї споживаної енергії. У порівнянні з сьогоднішнім днем, це дозволить скоротити кількість щорічних викидів приблизно 20% від загального обсягу, необхідного для скорочення глобального потепління (до 2оС, у відповідності з Паризькою угодою).

К 2050 году річний попит на водень збільшиться в десять разів (до 80 ексаджоулей) украины акции 18% від загального обсягу енергії, споживаної у світі, показує дослідження, проведене за участю консалтингового агентства McKinsey. Враховуючи те, що кількість населення на планеті до 2050 года збільшиться на 2 миллиарда, водневі технології можуть створити можливості для сталого економічного зростання.

Звичайно, для досягнення такого масштаба будуть потрібні значні інвестиції – $20-25 млрд на рік або близько $280 млрд до 2030 года, повідомляє autoua.net.

Щорічні інвестиції в розвиток паливно-енергетичної сфери складають понад 1.7 трильйона доларів, у тому числі $650 млрд в нафтогазовому секторі, 300 миллиардов долларов на відновлювану електроенергію украины понад 300 миллиардов долларов в автомобільній промисловості.

Hydrogen Council був створений за ініціативою п’яти провідних автовиробників в січні 2017 года на Всесвітньому економічному форумі в Давосі. На даний момент кількість учасників зросла до 28, серед яких Audi, BMW Group, Daimler, General Motors, Honda, Hyundai Motor, Royal Dutch Shell, Statoil, «Тойота» та інші.

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.